Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masa służbowa
#1
Witam, mam takie pytanie. Czy istnieje jakiś dokument, norma, która jasno definiuje co to jest masa służbowa? Chodzi mi w jakim stopniu muszą być uzupełnione wszystkie materiały eksploatacyjne. Jeżeli watek nie w tym miejscu napisałem to proszę o jego przeniesienieSmile
Odpowiedz

#2
(15.04.2022, 07:41)mcMelon napisał(a): Witam, mam takie pytanie. Czy istnieje jakiś dokument, norma, która jasno definiuje co to jest masa służbowa? Chodzi mi w jakim stopniu muszą być uzupełnione wszystkie materiały eksploatacyjne. Jeżeli watek nie w tym miejscu napisałem to proszę o jego przeniesienieSmile

Poszukaj na sejm.gov. Transport kolejowy podlega pod miststerstwo infrastruktury i z tamtego miejsca wychodzą wszystkie jasności i niejasności.
Odpowiedz

#3
(15.04.2022, 07:41)mcMelon napisał(a): Witam, mam takie pytanie. Czy istnieje jakiś dokument, norma, która jasno definiuje co to jest masa służbowa? Chodzi mi w jakim stopniu muszą być uzupełnione wszystkie materiały eksploatacyjne. Jeżeli watek nie w tym miejscu napisałem to proszę o jego przeniesienieSmile

Starałem się to rozpisać tu możliwie szczegółowo wraz z odniesieniami do norm i regulacji europejskich:

https://enkol.pl/Masa_projektowa#Masa_pr...sploatacji
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.