• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wskaźnik W24 a rzeczywistość
Witam

na kolei różne sytuacje miały miejsce a z dwiema  sytuacje chce się podzielić.Maszynista jedzie informacja od dyżurnego że jazda po torze lewym w rozkładzie nie ma PP czy SS jedziemy na rozkaz N ,na rozkazie napisane że będzie wyswietlony wskaźnik W24 z sygnałem zastępczym lub zezwalającym.Już z daleka widać że W24 nie świeci maszynista głosi sytuacje ,dużurny mówi można jechać .Dyżurny powinien od razu wyświetlić sygnał stój i dyktować rozkaz N . Czy dyżurny widzi że jestem na torze lewym na monitorze nie wyświetlając wskaźnika W24 i mówiąc że maszynista ma jechać? czy jeżeli maszynista pojedzie on i dyżurny ruchu ryzykują w jakimś stopniu? Raczej w takim przypadku jest informacja że na lewy to przecież jest zajętość na lewym torze i widzą to u siebie dyżurni drugie prędkość jest właściwa . Co ciekawe na następnym kółku już wskaźnik W24 świecił prawidłowo.
Jeszcze jedna sytuacja jazda do kozła oporowego 20km/h ale od jakiego miejsca ? w instrukcji nie jasno jest napisane od jakiego miejsca ta prędkość Intrukrukcja Ir-1 strona 238.
Z góry dzieki za każdą odpowiedź .
Ja wiem, że "język polska trudna język", ale powyższy tekst jest koszmarnym bełkotem - proszę zwracać uwagę na stosowanie znaków przestankowych i prawidłową konstrukcję zdań. Można próbować odpowiadać na poprawnie językowo zadane pytanie, tutaj to jest po prostu niemożliwe...
Gościu nie czytaj i nie komentuj znasz się chyba na produktach nabiałowych w Lidlu więc Polaczku zostań z swoją piękną polszczyzną .
Masz świętą rację, bredni analfabetów nie da się nawet czytać, więc z wielką radością skorzystam z twojej rady.
@Paweł Piotr, z całym szacunkiem, ale ilekroć się tutaj pojawisz siejesz jakiś zamęt. Jeśli cierpisz na jakieś kompleksy lub inne schorzenia, to proponuję konsultacje z odpowiednim specjalistą.
Sorry za off top, ale niedobrze się robi czytając wypociny tego wielce "uczonego"
Dzięki Adams za komentarz ,lepiej nie komentować niż oceniać .Pozdrawiam
@Antti88, to nie był pierwszy popis tego użytkownika, dlatego zareagowałem ponieważ zależy mi na tym żeby użytkownicy na forum czuli się swobodnie, a takie zachowanie nie prowadzi do niczego dobrego i będę reagował na tego typu zaczepki.
Pozdrawiam Smile
Z forum też trzeba umieć korzystać, trudno czytać takie niechlujne wpisy.
Nie możemy i nie będziemy akceptować postów z tak dużą liczbą błędów interpunkcyjnych oraz ortograficznych. Przypomnę, że rejestracja na forum oznacza akceptację Regulaminu i akceptację Netykiety. @Antti88 musi się z nim bezwzględnie zapoznać.