Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kasjer PKP IC
#1
Witam. Zaaplikowałem na stanowisko kasjera do Kielc w PKP Intercity. Chciałem zapytać czy z wykształceniem średnim są realne szanse żeby się dostać czy przyjmują tylko z wyższym? No i jeśli można przybliżyć, jak wygląda proces rekrutacyjny? Pozdrawiam.
Odpowiedz

#2
Można, sam nawet aplikowałem kiedyś (musiałem odmówić niestety, przyczyny osobiste) i zaprosili mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Potem na rozmowę kwalifikacyjną na konduktora i przynajmniej w tym przypadku wyglądało to tak, że proces rekrutacyjny zajął cały dzień, bo najpierw podstawowe zadanie z liczenia, później:
- etap pierwszy: przygotowanie prezentacji PKP Intercity dlaczego warto korzystać z ich usług i było to zadanie grupowe, na które było 15 minut;
- etap drugi: przerwa xD a na serio to w drugim etapie było trzeba wykazać się znajomością angielskiego (dali Ci tekst i trzeba było go przeczytać, oraz przetłumaczyć już);
- etap trzeci - losowało się różne sytuacje i jakbyś się w danej sytuacji zachował - ja miałem Panią z biletem na drugą klasę, z ciężką walizką, która siedziała w pierwszej klasie, bo w drugiej była zepsuta klimatyzacja;
- etap czwarty: rozmowa z jednym kierownikiem i potem jeszcze z jakimś innym (pytali o doświadczenia zawodowe, trudne sytuacje itp.)
Tak wyglądało w przypadku na stanowisko konduktora - czy kasjera wygląda podobnie nie wiem.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kasjer kolejowy / specjalista ds. rezerwacji i zakupu biletów kolejowych LFS Pro 0 1 954 17.10.2016, 10:38
Ostatni post: LFS Pro

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.