Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gadżety Kolei Śląskich do kupienia w COP
#1
Cześć!

Znalazłem w Internecie taką nienajświeższą informację o możliwości zakupu gadżetów Kolei Śląskich w Centrum Obsługi Pasażera.

https://www.kolejeslaskie.com/kolejowe-g...aszym-cop/

Czy ktoś z Was może potwierdzić, że jest taka opcja? Ewentualnie co teraz można dostać i w jakich cenach?
Byłaby to fajna alternatywa na świąteczny prezent.

Z góry dziękuję za odpowiedzi!
Pozdrawiam,
Kuba
Odpowiedz

#2
Pierwszy raz widzę coś takiego, ale przyznam że nawet ciekawe to jest.

Ciekawe, czy modele do składania swojego taboru KŚ mają ? Big Grin (pytanie pół żartem pół serio jakby co)
Odpowiedz

#3
Odpowiem sam sobie na pytanie z pierwszego postu, ale dzisiaj sam sprawdziłem jak wygląda sprawa z gadżetami Kolei Śląskich. Może informacja będzie dla kogoś przydatna.
Więc zgodnie z tym co jest napisane na stornie internetowej w Centrum Obsługi Pasażera KŚ w Katowicach można kupić gadżety i to fajne. Z tego co mówią Panie z obsługi to co jakiś czas pojawiają się nowe (w najbliższym czasie najprawdopodobniej będą kubki).

Poniżej lista gadżetów do nabycia:
- Czyścik do okularów z rysunkami pociągów KŚ;
- Kart do gry Piotruś z motywami KŚ;
- Multitool z logo KŚ;
- Opaska odblaskowa z logo KŚ;
- Smycz KŚ
- Torba bawełniana z uchem z rysunkami pociągów KŚ;
- Zawieszka adresowa do bagażu z motywem KŚ;
- Długopis KŚ;
- Koszulka T-Shirt z rysunkami pociągów KŚ;
- Aktówka materiałowa z logiem KŚ;
- Pocztówki z motywami KŚ;

@KazET21224142 odpowiadając na Twój pomysł modeli do składania. Fajny pomysł! Można by KŚ podsunąć.
Odpowiedz

#4
Tak będac w Katowicach widziałem przez szybę, że są tam gadzety ale był wieczór i punkt był juz zamkniety.
Odpowiedz

#5
@fru_jay_km

No właśnie też tak myślę, że to dobry pomysł. Tylko najważniejsze jest też to w jakiej skali miałyby być takie modele i z jakich materiałów wykonane byłby.
Odpowiedz

#6
Tworzę gadżety z kolejowymi grafikami. Zapraszam na www.instagram.com/gadzetykolejowe oraz www.facebook.com/gadzetykolejowe

Oprócz wzorów dostępnych od ręki tworze także grafiki na zamówienie oraz spersonalizowane pod konkretnego klienta.
Odpowiedz

#7
Hej! Wie ktos jakie gadżety mizna kupić w COP W KOLEJACH ŚLĄSKICH w Katowicach? Czy maja jakieś nowości?
Odpowiedz

#8
Danio, rozpoznawałem temat : https://www.forumkolejowe.pl/showthread.php?tid=7563

Byłem jakieś 2 tygodnie temu i nie ma nic nowego, w sumie to już kilka rzeczy z listy z poprzedniego tematu jest niestety niedostępne.
Jakbyś coś konkretnego chciał, to dawaj znać, mogę się wymienić Smile
Odpowiedz

#9
Kubków nic nie mieli?
Odpowiedz

#10
Kubków do tej pory nie było w ofercie. Pani sprzedająca mówiła, że planują w najbliższym (nieokreślonym) czasie nowe gadżety i wymieniła kubki i bluzy.
Jak niedawno byłem w Katowicach, to nic nowego jeszcze nie mieli.
Odpowiedz

#11
Cześć!
Mam pytanie. Czy ktoś w ostatnim czasie był może na dworcu w Katowicach w okolicach COP Kolei Śląskich?
Jestem ciekawy jakie teraz gadżety mają w ofercie, bo wiem, ze mieli cały czas dodawać coś nowego.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nietypowe gadżety świetlne Tm40 6 4 535 26.08.2015, 10:39
Ostatni post: rustsaltz
  Gadżety na wymianę fru_jay_km 2 3 284 18.08.2015, 12:42
Ostatni post: Kolejarz
  Gadżety z IC wojakpkp 3 3 151 06.05.2015, 19:02
Ostatni post: fru_jay_km
  Gadżety z WARS-u norbis97 6 4 788 19.08.2013, 19:03
Ostatni post: norbis97

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.