• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koleje Śląskie
Koleje Śląskie wprowadzają od 1 września drugą część zmian w taryfie biletowej. Najważniejsza z nowych ofert to wspólny bilet z komunikacją miejską ZTM.

Szczegóły: Rynek Kolejowy

Niestety, ale moim okiem więcej jest minusów niż plusów w tych zmianach. Największym plusem jest wspólny bilet dobowy KŚ i ZTM za 15 zł ważny na terenie metropolii , a największymi minusami jest likwidacja Eko Biletów, zwłaszcza 12 godzinnego za 24zł oraz oferty 10 godzin po sieci za 18 zł, pozostawiając tylko bilet dobowy w cenie 38 zł.
  Odpowiedz
Co ? Nie będzie biletów 10 godzinnych po 18 zł ? Toż to absurd.
  Odpowiedz
Niestety, dwie najatrakcyjniejsze oferty, czyli 10 godzin po sieci za 18 zł i Ekobilet 12 godzinny za 24 zł idą w piach.
  Odpowiedz
Hej! Jakimi trasami KS polecacie sie przejechać najbardziej na slasku ?    Od 6,rano bede do 12 i chcialbym si3 przejechać  ale nie wiem jaka trasa najbardziej
  Odpowiedz
No ja koledze nie poradzę, gdyż ja nie mieszkam na Śląsku.

Ale podobno Koleje Śląskie miały jakieś problemy? Te przewozy regionalne oczywiście.
W dzieciństwie wychowywałem się na torach kolejowych szczecińskiego dworca i stąd pozostał sentyment do kolei.

Odpowiedz