Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarobki staż, świadectwo maszynisty, Polregio
#1
Smile 
Witam, na jakie zarobki mniej więcej można liczyć po rozpoczęciu pracy w Polregio na stanowisku Maszynista Stażysta, tj. Zaraz po zdaniu licencji na maszyniste i rozpoczęciu szkolenia na świadectwo maszynisty. Jak to mniej więcej wygląda w tej spółce bądź innych.
Odpowiedz

#2
Podczas szkolenia ma świadectwo twoje zarobki będą oscylować w okolicach pensji minimalnej. W innych spółkach wygląda to bardzo podobnie. Wszystko zależy do tego jak dyspozytor ułoży ci grafik i ile zrobisz godzin świątecznych i nocnych ale tutaj też szału nie ma.
Odpowiedz

#3
Czyli wszystko w rękach dyspozytora, a jak to mniej więcej będzie wyglądało, będę jeździł z boku w kabinie obok maszynisty powiedzmy że po 12h tak samo jak i on? Aż do zdania służby przez niego? Typu poniedziałek od 6 do 18 z jednym maszynistą całą dniówkę, i tak w tygodniu z jednym maszynistą się jezdzi zawsze czy raczej jest to losowo i dyspozytor rozdaje losowo i raz jeżdzę z maszynistą A a w inny dzień juz z maszynistą B, i czy to taki twardy grafik że ja też zawsze będe siedział w robocie po 12h czy jest już to tak samo zależne, jesli chodzi caly czas o przewozy osobowe. Pozdrawiam
Odpowiedz

#4
Za obserwatora czyli na dzień dobry 500 godzin jeździsz losowo, planista ustala grafik i jak wypadnie Ci w planie tak jedziesz. Dopiero jazdy pod nadzorem są z Twoim jednym czy dwoma maszynistami przypisanymi już do końca kursu po egzminy, często jest też tak że Twój maszynista ma np. Wolne, jest chory, czy zmienił turę z kimś innym to Ty także pojedziesz tego dnia z kimś innym. Jak masz turę od 6-18 to jedziesz w planie swojego maszynisty, jesteś cały dzień z nim na jego dniówce, jest za Ciebie odpowiedzialny
Odpowiedz

#5
O dzięki bardzo, to już mi trochę mówi, a z tymi turami to jak bywa? Dają sztywno zawsze te 12h i zawsze te godziny za obserwatora siedze i tak dzien w dzien? Czy tto zależy jak wypadnie to w grafiku, że nie zawsze jest te 12h bo nie wiem jak sie nastawić, mam nadzieję ze wiesz o czym mówię. Dzieki wielkie
Odpowiedz

#6
Zależy od grafiku, zależy jakie są obiegi, mogą być po 12h, 8h, 10h, 11, w każdej spółce inaczej to wygląda. Teoretycznie jakbyś miał po 8 godzin codziennie, to będziesz praktycznie codziennie chodził do pracy bo jest miesięczna norma godzin która każdy musi zrobić. Przykładowo w danym miesiącu 160 godzin. Jeżeli będziesz miał same "dwunastki" to tym samym będziesz w miesiącu miał mniej razy wyjść do pracy, i więcej wolnego
Odpowiedz

#7
A jaki region kolego te polregio??
Odpowiedz

#8
Podkarpacie
Odpowiedz

#9
Witam, czy obecnie szykują się jakieś przyjęcia na świadectwo maszynisty w PolRegio Rzeszów? Jak wygląda sytuacja kadrowa w spółce, ponieważ ogłoszenie na maszynistę "wisi" już od roku, a póki co z tego co wiem cicho sza. Dziękuję.
Odpowiedz

#10
Od nowego roku dopiero przyjecia
Odpowiedz

#11
A ile osób planowane jest do przyjęcia?
Odpowiedz

#12
Witam Was, na jakie zarobki można liczyć na początek w PolRegio?
Odpowiedz

#13
Zależy na jakim etapie szkolenia, 2300-2900 około.
Odpowiedz

#14
Mam pytanie do osób co już zaczeło wcześnej szkolenie lub je zakończyło? Jak wygląda etap rozpoczęcia szkolenia ? Czy zaczyna sie od warsztatu,manewry i dopiero siadanie z maszynistą. Jak to wygląda w Polregio?
Odpowiedz

#15
Warsztat kilka dni, potem przy rewidencie chwile, potem masz jazdę obok maszynisty, potem samodzielna jazda już ze swoim maszynistą dobranym (1 bądź 2 to zależy), zakończenie szkolenia egzaminem praktycznym i teoretycznym i to raczej tyle, odbierasz świadectwo i śmigasz
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zarobki maszynistów w 2024r Dudi85 1 300 01.03.2024, 11:54
Ostatni post: stmichal
  Świadectwo w Kolprem Stażysta 1 1 068 03.06.2023, 07:22
Ostatni post: Ajron24
  Nabor na swiadectwo w IC Kamilnexia 178 38 783 27.07.2022, 10:11
Ostatni post: Kamilnexia
  Świadectwo maszynisty IC Katowice Himmer 6 1 719 25.07.2022, 00:20
Ostatni post: Kamilnexia
  Gdzie szukać informacji o kursie na świadectwo ? VoyTeck 3 2 180 29.06.2022, 07:24
Ostatni post: Manio

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.