Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badania na licencje stracily waznosc co teraz?
#1
Witam pytanko mam do was , skonczyl sie teemin waznosci badan na licencje, nigdy jeszcze nie podejmowalem pracy na kolei i teraz bylem na rozmowie jakis czas temu i powiedzialem ze nie mam waznych badan to Panie powiedzialy ze to nie problem tylko odrazu sie robi badania wstepne na swiadectwo. Prawda to czy nie ??bo juz sam glupi jestem
Odpowiedz

#2
Mają rację, na świadectwo i tak musisz zrobić kolejne badania, dostaniesz nowe skierowanie
Odpowiedz

#3
Tyle,że rejestrze (SOLM )UTK,licencja maszynisty będzie figurować jako nieważna.Zresztą przy takiej sytuacji,potencjalny pracodawca może dylemat czy kandydat przejdzie badania na świadectwo maszynisty,przy braku na licencje. Swoją drogą ciekawy temat koledzy poruszyli.
Odpowiedz

#4
Wykonując badania na świadectwo automatycznie przedłużają się te na licencję, więc może faktycznie dotyczy też sytuacji kiedy straciły one ważność, szczególnie że do czasu badań na świadectwo nikt nie będzie żądał pokazania ważnych badań na licencję (poza przewoźnikiem, który się już wypowiedział).
Odpowiedz

#5
No bo to by bylo bezsensu z deka zostaje przyjety i ide na badani i twraz robic wstepne bo niewazna licencja i nie wiem za 2 dni znow te same badania to jest bzdura
Odpowiedz

#6
Przyjmując się powinieneś mieć ważną licencję maszynisty, a warunkiem statusu ważna jest posiadanie aktualnych badań do licencji.
Odpowiedz

#7
Tak, ale przyjęcie jest możliwe tylko po wykonaniu badań na świadectwo, a te badania automatycznie przedłużają ważność badań na licencję. A do wykonania takich badań technicznie nie jest wymagana ważna licencja.
Odpowiedz

#8
Czyli wychodzi na to ze jak sie przyjme i dostane skierowanie na badania na swiadectwo to odrazu przedluzaja sie na licencje o ile uda sie sie przejsc. Patrzac na to jak uwalaja teraz.
Odpowiedz

#9
Siemka a gdzie chcesz startować na świadectwo??
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Na ile są ważne badania na kurs? Boomy 1 75 26.03.2024, 09:39
Ostatni post: Dudi85
Question Badania lekarskie - po "nowemu" Kuba123580 23 7 586 16.02.2024, 18:43
Ostatni post: Janosch
  Kurs na licencję maszynisty. Oliwier_Ztrains 1 723 05.11.2023, 16:39
Ostatni post: Manio
Thumbs Up Badania na Licencję Maszynisty. Test Ishihary Mr_Perfect 86 9 1 623 15.09.2023, 15:28
Ostatni post: kempa240
  Egzamin na licencje maszynisty Utk Małymaszynita123 12 5 292 10.09.2023, 09:55
Ostatni post: Polczenkow

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.