Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z zalogowaniem na Ilostan
#1
Witam nadal mam problem z zalogowaniem się na Ilostan. Czy doradzi mi ktoś co mam zrobić, czy jest jakiś błąd skryptu ?
Odpowiedz

#2
Wrzucę załącznik screenu z błędu, gdyż coś takiego wyskakuje mi gdy uzupełnię dane do logowania.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz

#3
Twój ban na komentarze sie przerzucił na całe konto.
Trwają prace nad tym.
Odpowiedz

#4
(21.08.2021, 19:27)MegaTVHD napisał(a): Twój ban na komentarze sie przerzucił na całe konto.
Trwają prace nad tym.

Czyli skrypt zawiódł. A można usunąć tego bana, czy będzie to naprawione niedługo aby można było zobaczyć jak wygląda to wszystko obecnie ?
Odpowiedz

#5
Czemu od kilkunastu dni nie można się zalogować na ilostan????
Odpowiedz

#6
(25.05.2022, 10:00)Piotr Strzałek napisał(a): Czemu od kilkunastu dni nie można się zalogować na ilostan????

Mam ten sam problem
Odpowiedz

#7
Pewno kwestia polskich znakow... Jutro zmienie Wam nazwy bez tego, powinno wystarczyć.
Odpowiedz

#8
Macie zmienione panowie bez PL znaków. Spróbujcie teraz.
Odpowiedz

#9
Ja też mam problem z zalogowaniem. Wyskakuje błąd, żebym skontaktował się z administratorem
Odpowiedz

#10
mam to samo na galerii forumowej, mógłby ktoś poprawić w moim profilu ze znaku zapytania na literę Ł? Wink bo nie idzie się zalogować, a mail do zmiany hasła nie dochodzi Smile
Odpowiedz

#11
Halo?! Czy jest tu ktoś z administracji? Od miesiąca nie mogę się zalogować, i nikt nie może nić z tym zrobić?
Odpowiedz

#12
Nie mogę zalogować się na ilostan — pojawia się błąd "Błędny login lub hasło", mimo że wprowadzone dane są prawidłowe, czego dowodem jest uprzednie prawidłowe zalogowanie na forum z użyciem tych samych danych. Pewnie chodzi o "ł" w nicku? Będę rad, gdy ktoś z kompetentnych umożliwi zalogowanie.
Odpowiedz

#13
Spróbuj teraz
Odpowiedz

#14
Działa, dzięki bardzo.
Odpowiedz

#15
Ja właśnie nie mogę zalogować na ilostan. Po wpisaniu danych wyskakuje "Błędny login lub hasło" Ktoś możę pomóc?
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem ze zdjęciem na Ilostan Kubik 13 6 224 22.02.2024, 21:23
Ostatni post: Mi-kol Mistrz
  Brak możliwości zalogowania się na ilostan. Wesol43 1 746 27.12.2023, 17:29
Ostatni post: Krzyś Miłośnik Kolej
  Ilostan i dodawanie foto. KapiMax 4 2 733 30.06.2022, 16:03
Ostatni post: Klocek
  Problem z dodaniem zdjęcia na Ilostan Juras77 1 2 528 26.03.2021, 07:59
Ostatni post: Juras77
  Osoby odpowiedzalne za Ilostan Dominik Piotrowicz 0 4 609 19.03.2018, 21:22
Ostatni post: Dominik Piotrowicz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.