Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie szukać informacji o kursie na świadectwo ?
#1
Hej wszystkim, tak jak w temacieSmile

W sierpniu chciałem wyruszyć u siebie w Krakowie na licencję maszynisty, bardziej jednak zastanawia mnie kwestia świadectwa.
Mianowicie, u żadnego przewoźnika nie mogę znaleźć informacji o poborze na kurs na świadectwo (nawet tych przeszłych)
Moglibyście mi pokazać, gdzie znajdujecie takowe ogłoszenia ?
Wiem, że pobór na świadectwo do IC był w Krakowie bodajże w okolicach marca, jednak nigdzie nie znalazłem o tym informacji.
Byłbym bardzo wdzięczy za pomoc, nie tylko w sprawie IC lecz również innych przewoźników.
Chciałbym po prostu wiedzieć, gdzie mam poszukiwać ogłoszeń o kursach na świadectwo po zdanej licencji (jakieś ogłoszenia, oferty pracy, strony internetowe)

Z góry dziękuję Wam za pomocSmile
Odpowiedz

#2
Najczęściej po prostu na stronie przewoźnika, trzeba regularnie obserwować ogłoszenia na ich stronach
Odpowiedz

#3
(22.06.2021, 22:47)VoyTeck napisał(a): Hej wszystkim, tak jak w temacieSmile

W sierpniu chciałem wyruszyć u siebie w Krakowie na licencję maszynisty, bardziej jednak zastanawia mnie kwestia świadectwa.
Mianowicie, u żadnego przewoźnika nie mogę znaleźć informacji o poborze na kurs na świadectwo (nawet tych przeszłych)
Moglibyście mi pokazać, gdzie znajdujecie takowe ogłoszenia ?
Wiem, że pobór na świadectwo do IC był w Krakowie bodajże w okolicach marca, jednak nigdzie nie znalazłem o tym informacji.
Byłbym bardzo wdzięczy za pomoc, nie tylko w sprawie IC lecz również innych przewoźników.
Chciałbym po prostu wiedzieć, gdzie mam poszukiwać ogłoszeń o kursach na świadectwo po zdanej licencji (jakieś ogłoszenia, oferty pracy, strony internetowe)

Z góry dziękuję Wam za pomocSmile

Na przykład tutaj: https://www.pkpcargo.com/pl/kim-jestesmy/kariera
Oferty w PKP CARGO jak akurat nie ma aktywnego ogłoszenie to napewno się pojawią i pojawiać będą. Wink
Odpowiedz

#4
Do PKPCARGO najlepiej pójść osobiście i złożyć papiery . Po jakimś czasie sami się odezwą i zaproszą na szkolenie .
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Lightbulb Licencja maszynisty i świadectwo Adiqxz 1 55 Wczoraj, 13:11
Ostatni post: Dudi85
  Świadectwo w Kolprem Stażysta 1 1 120 03.06.2023, 07:22
Ostatni post: Ajron24
  Gdzie lepiej zacząć IC czy Cargo? Kolarzyk90 2 1 089 18.03.2023, 20:30
Ostatni post: Ogórkowy
  Nabor na swiadectwo w IC Kamilnexia 178 40 136 27.07.2022, 10:11
Ostatni post: Kamilnexia
  Świadectwo maszynisty IC Katowice Himmer 6 1 802 25.07.2022, 00:20
Ostatni post: Kamilnexia

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.