Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymagania zdrowotne
#1
Dzień dobry.
Mam pytanie: czy orientuje się ktoś, czy brak woreczka żółciowego przekreśla mnie podczas badań lekarskich na licencję na maszynistę?
Niesamowicie mnie to nurtuje.
Z góry dziękuję za odpowiedzi Smile
Odpowiedz

#2
Nie przypominam sobie, by ktoś pytał mnie o przebyte zabiegi czy operacje, a mam sporą szramę po wyrostku. Jak nic nie wyjdzie na badaniach to chyba nie ma przeszkód.
Odpowiedz

#3
Serdecznie Ci dziękuję za odpowiedź. Bez woreczka można normalnie żyć, w niczym to nie przeszkadza, także mam nadzieję, że na badaniach będzie ok. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam   Smile
Odpowiedz

#4
Tzn. podczas wywiadu będzie najpewniej pytanie o przebyte zabiegi; poza tym chyba żadne badanie tego nie wychwyci.
Odpowiedz

#5
Dokładnie, najlepiej się nie pucować do niczego bo na kolei w PL trzeba mieć zdrowie lepsze niż Astronauta...
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#6
Widać tego fizycznie nie będzie, w sensie żadnych blizn. Ale z tym zdrowiem lepszym niż astronauta, to prawda...
Odpowiedz

#7
Miałem laparoskopowo usuwany pęcherzyk żółciowy, nim robiłem badania na licencję. Miałem małe blizny i nikt się do tego nie czepiał. Brak pęcherzyka, wyrostka, nerki nie przekreśla niczego.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wymagania co do wzroku mateo1 26 17 135 28.08.2021, 17:41
Ostatni post: Ogórkowy
  Wymagania zdrowotne licencja i świadectwo, róznice duzy_777 3 3 043 15.09.2019, 13:16
Ostatni post: CounterSpace838
  Wymagania na maszynistę - co, jak i gdzie ? rokoboko 18 7 042 03.05.2014, 20:05
Ostatni post: mixer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.