Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Busiarstwo i ich przekręty
#16
Przekręty są niestety wszechobecne. Wszak nie od dziś wiadomo Polak potrafi. Zgadzam się Panie Kolego, że tam pociągów nie ma. A co do iścia na pociąg to nie wiadomo, czy by coś jechało. Za przeproszeniem cholera wie. A rozkłady albo są zniszczone, albo pokreślone, albo nieaktualne. Bywa , że jedzie , albo i nie. Taka ruletka. Współczuję komuś, kto codziennie dyma na busa i zastanawia się, czy dziś pojedzie.
A gdzie to Kolega jechał Smile
Odpowiedz

#17
kris123 napisał(a):A gdzie to Kolega jechał Smile

Kris123 przecież w pierwszym poście pisałem że usiłowałem się dostać z Czchowa do domu czyli do Krakowa. ;-)
Niestety, ale nie dość że z 4 godzinnym poślizgiem, to jeszcze okrężną drogą przez Tarnów, ale tam całe szczęście niemal w ostatniej chwili udało mi się "złapać" ostatnie Regio z godz. 23.30. :-D
Odpowiedz

#18
W związku z tematem który został podjęty w shouxbox jestem zaniepokojony skalą znienawidzenia busów, czy słowo bus musi się kojarzyć tylko i wyłącznie czymś złym.
W moim mieście funkcjonuje kilka firm tego typu i bardzo dobrze że są. Bynajmniej dzięki temu ludzie z podmiejskich wiosek mogą spokojnie dojechać do pracy czy szkoły, a nie ma tam torowiska i pociągi nie dojadą. Więc co busy są takie złe, że potrafią dostosować rozkład jazdy do klienta i jego potrzeb czego nie potrafił przez tyle lat zrobić PKS? Oczywiście nie bronię wszystkich bo jak każdy wie wiele firm przewozowych próbuje tylko zarobić, łamiąc wszystkie normy przewozowe, na to też jest sposób. Widzisz taką stację zadzwoń na policję to nic nie kosztuje, bo wylewanie swoich żali "jakie to busy są złe" nic nie zmieni.
Odpowiedz

#19
Z dedykacją dla arona...[moderacja]

Aron jest wyjątkiem- z takiego człowieka można szydzić do woli. Za głupotę się płaci
...
Odpowiedz

#20
Przekręty są i będą dopóki będzie samowolka. Niestety same PR pchają się w ręce prywatnych firm. Zwłaszcza jak kursy, które może wykonywać pociąg, bo tabor i tory są wykonują inne firmy jako ZKA.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.