Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ICC
#46
Południowy trochę szybciej bo na przyszły tydzień już umawiają.
Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

#47
Dostalem info, ze rozmowa 14 czerwiec poludnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz

#48
W czwartek mam rozmowę on-line. Jest ktoś na forum co już to przechodził i mógłby coś na ten temat napisać, jakie mniej więcej pytania zadają itp... Pan z rekrutacji coś mówił o pytaniach merytorycznych, zadaniach i rozmowie. ?
Odpowiedz

#49
I jak tam, miał już ktoś rozmowę ?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

#50
Jestem po rozmowie. Na początku były 4 pytania odnośnie budowy i hamulców ( z 20 pytań 4 do wyboru) późnej 2 zadania do wykonania z ruchu i rozmowa z pytaniami np. dlaczego chcesz u nas pracować, jak sobie radzisz w sytuacji stresowej itp... później pan naczelnik mówił jak wygląda szkolenie przez te półtora roku. Aha i jeszcze na sam koniec jakie masz oczekiwania finansowe i od kiedy możesz zacząć pracować. Ja osobiście czarno to widzę bo nie odpowiedziałem na te 4 pytania na początku bo się nie spodziewałem tego typu pytań xD
Odpowiedz

#51
Kurde, nie sądziłem, że z budowy mogą pytać. A jakie wybrałeś te pytania? To są takiego typu co na licencji ?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

#52
Czy te pytania są w jakiś sposób rozbudowane? Szczególnie z ruchu, wystarczy odpowiedzieć czy trzeba wziąć pod uwagę obliczenia itp? Domyślam się że abcd nie ma. Ogólnie widzę że niezła selekcja, może być ciężko.
Odpowiedz

#53
Ja miałem pytania co to :
Przekaźnik różnicowy
Hamulec samoczynny
Podwójne odsprężynowanie
Hamulec wyczerpalny
Odpowiedz

#54
Dzięki wielkie za podpowiedź.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

#55
@Tomaszyniok
A mógłbyś napisać na czym polegały te zadania z ruchu? Były to poprostu pytania z instrkcji Ir1?
Odpowiedz

#56
W pierwszym zadaniu miałem pociąg ma 250m długości i wjeżdża na przystanek osobowy o krawędzi peronu 200m a w ostatnim wagonie są osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich, które mają wysiąść na tym przystanku. Postępowanie w takiej sytuacji masz opisać i dostajesz do pomocy ie1 ir1 ir5 ir9.

Drugie zadanie to pociąg jedzie na odcinku dwutorowym i przy posterunku odstepowym będzie wjeżdżał na tor lewy. Na jaki rozkaz pojedzie... 

Jest na to 15minut i 5 minut na omówienie
Odpowiedz

#57
Z tym peronem i wózkami inwalidzkimi to pytanie dla maszynisty? Smile
Odpowiedz

#58
Tu chodzi o pominięcie wskaźnika w4 i podjechanie składem te 50m za wskaźnik.
Odpowiedz

#59
Czy w drugim pytaniu na pewno chodziło o posterunek odstępowy czy może odgałęźny? Odstępowy reguluje tylko wjazd na kolejny odstęp, nie ma możliwości zmiany toru
Odpowiedz

#60
Na 100% odstepowy
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.