Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ICC
#31
Będą maile na dniach, powinny być do końca tygodnia (choć różnie z tymi terminami bywa).
Odpowiedz

#32
Odezwali się do kogoś z południowego? Dzisiaj mija 2tyg i cisza...
Odpowiedz

#33
Cisza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz

#34
W centralnym poumawiane testy psychologiczne dla osób które zdały test.
Odpowiedz

#35
Ja też z południowego i cisza.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

#36
(21.05.2021, 11:06)Vostok napisał(a): W centralnym poumawiane testy psychologiczne dla osób które zdały test.
Jakie testy psychologiczne ? Nie wiedziałem, że wgl są jeszcze jakieś psychologiczne


Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

#37
Dokładnie nie wiem, test odbędzie się zdalnie; podejrzewam, że chodzi o jakieś wykreślanie kształtów na czas, może do tego jakieś ankiety.
Odpowiedz

#38
Hej Panowie! Dziś do mnie zadzwonili z informacją że przechodzę do kolejnego etapu rekrutacji ( południowy zakład spółki ) i powiedziano mi że rozmowa z psychologiem będzie odbywała się zdalnie przez program Microsoft teams. Rozmowę mam w środę 26.05 o 12⁰⁰ (podobno nie ma ona wpływu na dalszy proces rekrutacji) ale chciałem się dowiedzieć jakie pytania będą zadawać...?!
Odpowiedz

#39
Tez mam rozmowe w srode. Pytania te co na licencji (jesli chodzi o psycho)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz

#40
Też miałem dzisiaj telefon i też zastanawiam się co to za test będzie.. jakbyś mógł to po teście napisz co było bo ja mam później koło 14.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

#41
To są tylko same testy? Bez rozmowy kwalifikacyjnej?

"Dla Państwa komfortu testy oraz późniejsza rozmowa rekrutacyjna zostaną przeprowadzone online."

Brzmi jakby było w tym samym terminie.
Odpowiedz

#42
Teraz są testy, rozmowa kwalifikacyjna będzie w czerwcu. Tyle że też zdalnie.
Odpowiedz

#43
Juz po testach psycho - kolejne 2 tygodnie czekania na rozmowe. Czemu to tyle trwa?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz

#44
Dobrze zrozumiałem? P.Marlena mówiła, że na rozmowie mogą być pytania merytoryczne? Czyli z tego zakresu co były testy wstępne ?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

#45
W centralnym umawiają rozmowy na koniec czerwca.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.