Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ICC
#16
Tylko pamietaj co z tego ze A B C jak kombinacja pytan nie zna granic, mozna zapytac o co kolwiek doslownie o ile E1 to bez jaj trzeba umiec tak IR1 to fantazja nie zna granic jezeli chodzi o pytania
Odpowiedz

#17
Tym razem 50 pytan i 10 mozliwych bledow - co nie zmienia faktu, ze sposrod 10 osob z grupy zdalismy tylko w 3


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz

#18
Ja bylem na godz 13.
50 pytan polowa to E1 polowa to ir1. 10bledow sie przechodzi. Z mojej grupy tylko jedna osoba przeszła 8 bledow. Reszta miala po 12,13 bledow. Ja mialem 14 wiec lipa. Ale gadal facet ze moga dzwonic w co watpie patrzac ile grup maja dziennie. Dzis byly 3 grupy. Chyba zostaje czekac do jesieni na drugi nabor
Odpowiedz

#19
Bylem na godz 13 i miałem 5 błędów, boje się trochę rozmowy, bo podobno pytają o bardziej techniczne rzeczy
Odpowiedz

#20
Ale jest online chyba takze nie bedzie tyle stresu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz

#21
Dostaje się odpowiedź niezależnie od wyniku? Przynajmniej w południowym, z którego chyba jesteście. W centralnym we wtorek był test i póki co cisza.
Odpowiedz

#22
Tak sprawdzali na miejscu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz

#23
Tak na miejscu wynik, ale tak widze ludzie zdaja te testy wiec ci co maja bledy powyzej 10 to nie na opcji aby przeszli
Odpowiedz

#24
Też właśnie dzisiaj byłem na testach. Całe szczęście się udało, o ile sygnalizacja była prosta to z ruchu już było podchwytliwe. Teraz dwa tygodnie czekać na rozmowę. Ktoś wie o co mają "zwyczaj" pytać ? Czy to taka formalność, żeby poznać kandydatów? Jest możliwość odpadnięcia na etapie rozmowy ?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

#25
Sygnalizacja, ruch - podstawy. Bez tego ani rusz Smile
Odpowiedz

#26
Jak nie zadzwonia to na jesien probowac bedzie trzeba moze akurat sie uda
Odpowiedz

#27
Może za bardzo wybiegam w przyszłość, ale czy orientuje się ktoś jak wygląda szkolenie? Np. jestem z Częstochowy to szkolenie odbywa się w Krakowie? Tak samo rozmowę też przeprowadza zespół z Krakowa? Nie wiem dokładnie jaki jest podział obowiązków zakładów/sekcji w IC, jeśli chodzi o szkolenie na świadectwo.
Odpowiedz

#28
W Częstochowie może być tylko gniazdo, o ile jest? To wtedy docelowo będziesz mógł tam pracować, (miejsce pracy) Częstochowa podlega chyba pod sekcje Katowice, a świadectwo, egzaminy będziesz zdawał najprawdopodbniej w Krakowie
Odpowiedz

#29
Jak tam, dzwonili może już do kogoś z Was w sprawie rozmowy ?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

#30
Cisza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.