Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ICC
#1
Witam,
Za jakiś czas będę miał egzamin wstępny na świadectwo w ICC.
Ma ktoś może wiedzę na temat tego jak wygląda taki egzamin u nich? Ile pytań jest ? Z czego zrobić sobie jeszcze powtórkę bo ie-1 to napewno.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

#2
Podpinam sie pod pytanie, tez ide za tydzien do Krakowa na egzamin Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz

#3
Przygotujcie się jak na licencje na egzamin i będzie dobrze, ruch, sygnalizacja, itd. Możliwe że testy i ustny egzamin wstępny
Odpowiedz

#4
Ja tez ide do krakowa. Ile mozna miec bledow?? Pytalem sie o testy to mi powiedziano ze na nastepnym naborze ma byc tak ze bedzie mozliwa wieksza ilosc bledow ale juz bez poprawki
Odpowiedz

#5
Najlepiej w ogóle żeby błędów nie było Smile
Odpowiedz

#6
(29.04.2021, 15:42)Kamilnexia napisał(a): Ja tez ide do krakowa. Ile mozna miec bledow?? Pytalem sie o testy to mi powiedziano ze na nastepnym naborze ma byc tak ze bedzie mozliwa wieksza ilosc bledow ale juz bez poprawki

We wrześniu było 50 pytań. 
Jak ktoś miał max 5błędow  to przechodzi się do etapu rozmowy kwalifikacyjnej
Od 6 do 15 błędów był powtórny test
Powyżej 15 błędów - Państwu już podziekujemy
Odpowiedz

#7
I ciezkie pytania ?? Mam do was pytanko czy jak ktos uwali test nawet na poprawce to ze tak powiem temat juz calkiem wtedy spalony ze nawet jak sie im znow wysle cv to juz nie odpowiedza ???
Odpowiedz

#8
Co do tego to pewny nie jestem, czy zachowują CV i nie dają drugiej szansy przy kolejnej rekrutacji,.
Co do pytań to ir1 i ie1 głównie.
Odpowiedz

#9
Wg rodo nie mozna przechowywac cv po zakonczonej rekrutacji, to akurat potwierdzone info
Odpowiedz

#10
No wlasnie szkoda sam robilem licencje i teraz jakies testy, nie mowie ze maja brac ludzi z pocalowaniem reki bo " ktos ma licencje" tylko normalnie zatrudnic. Ale mozemy tak dywagowac i 10lat. Nic nie poradzimy ze chyba kiedys sie obudza z reka w nocniku. To ze nabory sa nie oznacza ze wypelnia luke kadrową. Czesc pojdzie na emeryture a czesc pojdzie gdzie indziej. Skoro IC juz 10lat prowadzi nabory i dalej szukaja to o czyms swiadczy czas pokaze. No prog bledow wysoki...
Odpowiedz

#11
O tej ręce w nocniku była mowa już kilka lat temu ale tak się składa że jest masa kandydatów przynajmniej do większości sekcji IC. Mogą więc sobie wybierać w kandydatach szczególnie że nabory są bardziej przyszłościowo robione niż ze względu na aktualne braki. A już tym bardziej że nawet licencji nie muszą organizować dla "obcych" bo w kolejce dobijają się osoby z licencją za własne pieniądze, a w razie co wyszkolą osoby z innych stanowisk.
Odpowiedz

#12
Moze i masz racje, wydaje mi sie ze latwiej do IC isc juz z doswiadczeniem. Czyli nawet isc gdzie indziej niz do IC zrobic sobir swiadectwo plus ten czas bo lojalka. Tylko pytanie dosc z mega wyprzedzeniem, co bedzie za hmm 2-3 lata czy np pojsc wpierw do np. Pol regio czy gdzies indziej a potem zlozyc papiery do IC Ttylko czy wtedy juz bedzie 100% wypelnione zapotrzebowanie. Bo moze obrac lepiej taka sciezke. Mianowicie nie pchac sie na sile do IC tylko isc gdzie kolwiek aby wlasnie zdobyc doswiadczenie itp. A potem chyba latwiej wybierac spolki bo widza ze juz ma swiadectwo to juz wie co i jak i wtedy nawet takie IC wezmie bez jakis testow czy cos. No wlasnie robia przyszlosciowo i tu pytanie, czy nie bedzie wkoncu tak ze calkiem juz naborow nie bedzie bo beda mieli max obsade.
Odpowiedz

#13
Teraz jak widać jest ciężko, jeszcze kilka lat temu to wszędzie potrzebowali kandydatów na szkolenie. Przez następne kilka lat będzie trudno dostać się do jakiejś spółki, koronawirus jeszcze bardziej pokrzyżował plany. Dlatego najlepiej iść gdziekolwiek zrobić szkolenie na świadectwo, jeśli jest okazja. Tak jak pisaliście, nie szukają z pocałowaniem ręki tylko raczej chcą wyłonić najlepszych ludzi na przyszłościowe braki. Co do lojalki nie kierowałbym się tym, jest nic nie warta.
Odpowiedz

#14
No wlasnie teraz jest ciezko, i czy juz tak zostanie ??? Czy raczej perspekywa jakas bedzie
Odpowiedz

#15
W ogóle słyszałem, że na tym teście są odpowiedzi A-B-C, czy to prawda? Jeśli tak, to szanse są większe i próg zdawalności byłby uzasadniony.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.