Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypadki na przejazdach kolejowo-drogowych
#1
Witam,
Wybaczcie jeśli pisze w złym miejscu, ale jestem tu nowy.
Do rzeczy, piszę prace na temat oceny bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych i aktualnie szukam danych o liczbie wypadków na przejazdach w każdym województwie. Statystyki o liczbie wypadków ze względu na kategorie przejazdu znalazłem bez problemu, ale potrzebuje także danych o liczbie wypadków w każdym województwie. Posiada ktoś takie statystyki? Lub czy moglibyście mi pomóc czy też nakierować gdzie miałbym ich szukać, bo szczerze mówiąc, szukałem już sporo w internecie i jak już to znajduje właśnie dane o liczbie wypadków ze względu na kategorie przejazdu, a tych w każdym województwie nie mogę znaleźć.
Z góry dzięki za każda pomoc.
Odpowiedz

#2
A mo¿e spróbuj zapytaæ siê w komendach wojewódzkich policji? Oni powinni mieæ dok³adne informacje.
Odpowiedz

#3
Prędzej na stronie bezpieczny przejazd. Napisac @ i już.
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#4
Ze strony bezpieczny przejazd mam właśnie statystki z podziałem na kategorie przejazdu. Ale pomysł żeby im wysłać maila mi się spodobał. A jak myślicie do kogo najlepiej? http://www.bezpieczny-przejazd.pl/kontakt/

//edit by Obleśny Szczur
Wielka litera na początku zdania. Ortografia.
Odpowiedz

#5
Pierwsza Pani, albo rzecznik prasowy ;]
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#6
Dzięki, już pisze mailaSmile

//edit by Obleśny Szczur
Jak wyżej.
Odpowiedz

#7
Napisałem maila, do sugerowanej Pani, uzyskałem odpowiedź aby skontaktować się z jakimś Panem telefonicznie, co już z góry wiedziałem jak się może zakończyć. Ale zadzwoniłem, tego Pana do którego miałem zadzwonić nie było bo jest w delegacji i będzie dopiero w poniedziałek, odebrał ktoś inny, był niezbyt miły, ledwo co odpowiedział na temat tego Pana, już nie mówiąc że nie uzyskałem nic pomocnego. :/ Jakieś sugestie może?
Odpowiedz

#8
helzing, zrób jak radził Ci Obleśny Szczur - dowiaduj się w wojewódzkich komendach policji.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wypadki kolejowe, a zły stan nawierzchni eitheldur 6 3 655 06.06.2017, 14:04
Ostatni post: greenman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.