Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie o pracę
#16
No, czyli masz ten kontakt, a w dodatku musisz wyglądać reprezentacyjnie. Węglarka na mnie skargi nie napisze, a pasażer już może.
Odpowiedz

#17
Aaa jeszcze mi się jeden aspekt do wyjaśnienia przypomniał Szanowni Panowie. Czy tatuaże na przedramionach (nie widać ich pod koszulą z długim rękawem) dyskwalifikują z dostania pracy czy jeśli się normalnie o nich powie ba rozmowie kwalifikacyjnej to nie stanowią problemu? Ja pracowałem jako policjant, komisje lekarskie od 2018 roku zniosły paragraf, ze tatuaż to samookaleczenie i nie miały z tym problemu, natomiast wiem że mentalność w polskiej kolei jest jeszcze nieco konserwatywna. Jak to wyglada w praktyce ?
Odpowiedz

#18
(26.03.2021, 15:55)Ogórkowy napisał(a): No, czyli masz ten kontakt, a w dodatku musisz wyglądać reprezentacyjnie. Węglarka na mnie skargi nie napisze, a pasażer już może.
To nawet nie kwestia reprezentacji firmy, a schludnego wyglądu dla samego siebie. I tego co człowiek reprezentuje sobą. W życiu prywatnym również.
Odpowiedz

#19
Schludny wygląd to jedno, a ubranie robocze - drugie.
Odpowiedz

#20
Można to połączyć. Jeżdżę w białej koszuli (pod krawatem) ale jak mam odpięcie lub dopięcie lokomotywy to zakładam bluzę warsztatową na wierzch.
Odpowiedz

#21
Nie wiem co to za "użeranie się z klientem" w przypadku maszynisty. Jeśli zamienienie słowa z osobą na peronie raz na rok jest dla kogoś problematyczne to raczej jest kwestia z ogólnymi kontaktami interpersonalnymi.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Maszynista - czy warto zmieniać pracę? szewczykluk 43 26 554 26.01.2015, 16:12
Ostatni post: PRezes ET22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.