Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy jeżdżą jeszcze SU45 I SU46
#16
@MegaTVHD: Z tego co piszesz coś czuję, że może być trochę tłoku. w wagonach. Chociaż bardzo interesuje mnie taki przejazd wewnątrz wagonu, bo wrażenia może być ciekawe. Zapowiada się dzień kosztowny i bezsenny.
Odpowiedz

#17
(10.03.2021, 13:48)MegaTVHD napisał(a): Patrząc po zainteresowaniu i jak szybko zeszły bilety na 2 klasę - raczej to wypali. Ja sie nad fotopakietem zastanawiam.

Ja też, tylko jeszcze trzeba przewodnika po Borach i samochód terenowy. Bo tam tylko leśne dukty.
Odpowiedz

#18
(13.01.2021, 10:53)MegaTVHD napisał(a): Generalnie lokomotywy sześcioosiowe (poza tymi posiadającymi tzw. sprzęg międzywózkowy, jak SU46) mają zakaz wjazdu od końca lat 90tych.

Zawsze to ograniczenie widniało w WOS (Dod 2 do WRJP), zresztą nie tylko na tę linię, ale i inne.
No i otwieram sobie najnowszy WOS IZ Gdynia, Bydgoszcz, Olsztyn i.... nic nie ma na linii 213 - żadnego zakazu.
Czyli... już można wjechać sześcioosiowymi lokomotywami na linię helską.
Odpowiedz

#19
Czyli w przypadku zapotrzebowań taborowych na spalinowe lokomotywy przez Intercity, lub na jakiś pociąg retro to SU45 i SU46 mogłyby chyba bez problemu obsługiwać linię helską, skoro w WOS nie ma żadnego zakazu na linii kolejowej nr 213.
Odpowiedz

#20
Jeśli chodzi o SU46, to właśnie one znalazły się w Gdyni w 1999 roku, gdy wprowadzono zakazy dla innych lokomotyw. O ile pamiętam SU46 nigdy nie miała tam zakazu.
Odpowiedz

#21
SU46 nigdy nie miały zakazu z racji sprzęgów międzywózkowych.

A co do zakazu - może modernizacje sprawiły ze bez tego sie obejdzie? Choć i tak wszyscy jeżdżą tam na 4-osiówkach.
Odpowiedz

#22
Ja bym z kolei gdzieś w okolicach Inowrocławia się ustawiał wtedy Big Grin
Odpowiedz

#23
Jak ganiać SU45 z pasażerem, to tylko na bezdruciu.
Odpowiedz

#24
@chester: No tu masz rację. A w sumie fajnie gdyby Turkol zorganizował taki przejazd SU45 po linii helskiej.
Odpowiedz

#25
A ktoś wie czy będzie coś w okolicach Gniezna, Wrocławia, Ostrowa Wielkopolskiego, Słupcy, Wrześni, Inowrocławia lub Mogilna?
Odpowiedz

#26
(18.03.2021, 11:30)KazET21224142 napisał(a): @chester: No tu masz rację. A w sumie fajnie gdyby Turkol zorganizował taki przejazd SU45 po linii helskiej.

Mówisz i masz! 5.06, pociąg ,,Foka" Gdynia - Hel - Gdynia na SU45-194! Wyjazd z Gdyni o 13
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.