Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozkład jazdy 2021/2022
#31
Wracając do "Karkonoszy", to słyszałem pogłoski że mają jechać w relacji Jelenia Góra (sezon Szklarska Poręba) - Wałbrzych - Wrocław - Katowice - CMK - Lublin na składzie wagonowym z grupą wagonów ze Zgorzelca. Skład Karkonoszy ma mieć obieg z dziennym połączeniem rel. (Szklarska Poręba) Jelenia Góra/Zgorzelec - Przemyśl przez Katowice w zamian za grupę wagonów "Mehoffera" Jelenia - Przemyśl. "Karkonosze" miałyby zastąpić także TLK "Wysocki". Gliwice - Warszawa ze skomunikowaniem w Warszawie z "Hańczą" do Suwałk.
Co prawda są to jeszcze niepotwierdzone informacje, ale gdyby się sprawdziły, to Śląsk zyskałby dwa połączenia z Karkonoszami - nocne i dzienne, bo obecne TLK "Sudety" to jest jedno wielkie nieporozumienie.
Odpowiedz

#32
Dokładnie tak teraz ma być, tylko grupa do Zgorzelca pod znakiem zapytania. Karkonosze przyspieszone, aby zapewnić dwie pieczenie na jednym ogniu..
Odpowiedz

#33
Słyszałem, ze IC Narciarz miałby grupę wagony do Jeleniej Góry z Kołobrzegu. Ciekawe czyżby do Kołobrzegu ma jechać przez Stargard, Białogard i czyżby ma zatrzymać na stacji Chociwel (moje miasto)?

Oprócz tego, mam na myśli, ze w przyszłym roku IC Matejko Szczecin Główny - Przemysł Główny miałby znikać, bo Mehoffer jedzie przez Katowic do Przemyśla
Odpowiedz

#34
Czy to prawda że w pociągu IC Hetman będzie WR? Bo słyszałem takie pogłoski.
Odpowiedz

#35
(10.06.2021, 16:03)pasażerSzczecin napisał(a): Oprócz tego, mam na myśli, ze w przyszłym roku IC Matejko Szczecin Główny - Przemysł Główny miałby znikać, bo Mehoffer jedzie przez Katowic do Przemyśla

Czyżby przetrasowano ostatni pociąg łączący Kraków z Wrocławiem przez Częstochowę Stradom? Przecież Lubliniec się zapłacze Big Grin
Odpowiedz

#36
(10.06.2021, 15:11)Adams napisał(a): Wracając do "Karkonoszy", to słyszałem pogłoski że mają jechać w relacji Jelenia Góra (sezon Szklarska Poręba) - Wałbrzych - Wrocław - Katowice - CMK - Lublin na składzie wagonowym z grupą wagonów ze Zgorzelca. Skład Karkonoszy ma mieć obieg z dziennym połączeniem rel. (Szklarska Poręba) Jelenia Góra/Zgorzelec - Przemyśl przez Katowice w zamian za grupę wagonów "Mehoffera" Jelenia - Przemyśl. "Karkonosze" miałyby zastąpić także TLK "Wysocki". Gliwice - Warszawa ze skomunikowaniem w Warszawie z "Hańczą" do Suwałk.
Co prawda są to jeszcze niepotwierdzone informacje, ale gdyby się sprawdziły, to Śląsk zyskałby dwa połączenia z Karkonoszami - nocne i dzienne, bo obecne TLK "Sudety" to jest jedno wielkie nieporozumienie.

Skoro Karkonosze do Lublina to co z nocnym połączeniem z Białegostoku?
Odpowiedz

#37
IC Matejko nie zniknie, bo ma dobre napełnienia, więc zostanie.
Na Częstochowę też pójdzie jeden dodatkowy pociąg. Ale jak podkreślam, są to cały czas nieoficjalne informacje.
Odpowiedz

#38
W sieci pojawiły się wstępne lokalne projekty rozkładów jazdy dla WielkopolskiDolnego Śląska, oraz Małopolski.
Odpowiedz

#39
Od grudnia IC PRZEMYŚLANIN I TLK KARKONOSZE mają pojechać przez Opole Czarnowęsy i Jelcz-Laskowice
Odpowiedz

#40
Tak. Z powodu zamknięcia w Opolu Zachodnim między 00:00, a 04:00.
Odpowiedz

#41
(25.06.2021, 09:46)abo napisał(a): Tak. Z powodu zamknięcia w Opolu Zachodnim między 00:00, a 04:00.

A czy dla Brzegu  wyznaczono postój handlowy dla : 
IC Wawel, IC Malczewski , IC Wyspiański ,IC boznańska ,IC Malczewski , IC Siemiradzki ? Mógł byś się dowiedzieć bo 
To wygląda że Brzeg staje się dziurą totalna po wycięciu nocnych połączeń ..
Odpowiedz

#42
Czy ktoś posiada rozkład jazdy dla stacji Żyrardów?
Odpowiedz

#43
Znaczy teraz najświeższe info ma Ksiądz na misc więc z tego co widziałem to nie.
Odpowiedz

#44
Czy ktoś wie, jakie postoje planowane są dla składow IC na trasie Kraków - Rzeszów w nowym RJ? W Rzeszowie Zachodnim stają teraz IC Matejko oraz IC Mehoffer, pomimo zerowej wymiany pasazerów.... a o postojach w Sędziszowie Małopolskim i Ropczycach juz nie będę wspominał.
Odpowiedz

#45
Żeby nie robić off topu w tym temacie, dyskusja o ofercie przewozowej dla Brzegu została wydzielona do odrębnego wątku https://www.forumkolejowe.pl/showthread.php?tid=7784
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information Rozkład jazdy 2024/2025 pasażerSzczecin 14 3 595 14.03.2024, 10:29
Ostatni post: pasażerSzczecin
Lightbulb Rozkład jazdy 2023/2024 pasażerSzczecin 144 61 957 29.10.2023, 09:23
Ostatni post: pasażerSzczecin
  Rozkład jazdy 2022/23 Adams 64 66 937 22.05.2023, 10:41
Ostatni post: Adams
  Służbowy rozkład jazdy pociągów w wersji elektronicznej fru_jay_km 3 6 709 22.10.2021, 21:07
Ostatni post: Siódemkowiec
  Rozkład jazdy 2020/2021 pasażerSzczecin 42 37 714 23.06.2021, 09:44
Ostatni post: wlodek1956

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.