Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozkład jazdy 2021/2022
#61
@WRmnouz z całym szacunkiem, ale za hejt pod adresem jednego z naszych Adminów, którego byłeś współuczestnikiem na InfoKolej, proponuję z tym pytaniem zwrócić się do Victorii.
Odpowiedz

#62
A ja mam pytanie o Kędzierzyn-Koźle.

Czy jakieś pociągi PKP IC pojadą już zmodernizowaną trasą Opole -Kędzierzyn i dalej na Gliwice?

Jakie są plany relacyjne i godzinowe w stosunku do IC PILECKI? Podobnie
jak w obecnym rozkładzie czy będą coś mieszać?

Pojawi się coś nocnego (np. przywrócenie postoju Nightjeta) ?
Odpowiedz

#63
Z Kędzierzyna Koźla do Gliwic pojadą tylko chyba dwóch par pociągów, czyli TLK Sudety (prawda) i TLK Wetlina (nie jestem pewny), natomiast tego w kierunku Wrocławia pojadą tylko trzech par pociągów, czyli IC Halny do Żywca i Zakopanego, IC Szyndzielnia do Słupska lub Ustki oraz w sezonie grupa wagonów TLK Wolin do Świnoujścia. A jeszcze TLK Kormoran i TLK Rozewie w kierunku Polanic-Zdroju zostają, ale w sezonie codziennie, a poza sezonach od piątku do poniedziałku.

Najprawdopodobniej na odcinku Wrocław Główny - Kędzierzyn-Koźle - Gliwice po modernizacji wracają pociągi dopiero pod koniec 2022 roku, czyli od rozkładu jazdy 2022/23

IC PILECKI tyle samo relacje i godzinne odjazdu i przyjazdu jak w obecnie RJ.
Odpowiedz

#64
Witam mam pytanko czy wiadomo już jakie pociągi dalekobieżne zatrzymają się w Otwocku
Odpowiedz

#65
Kędzierzyn-Koźle
- NIGHTJET Graz - Berlin
- WOLIN Świnoujście - Bielsko-Biała Gł.
- SUDETY Kraków Gł. - Jelenia Góra
- PILECKI Racibórz - Białystok
- SZYNDZIELNIA Bielsko-Biała Gł. - Słupsk/Ustka
- HALNY Bydgoszcz Gł. - Zakopane
- KORMORAN Olsztyn Gł. - Polanica
Odpowiedz

#66
Chciałbym się zapytać jakie pociągi pojadą z Zakopanego, Krynicy, Helu, Łeby ?
Odpowiedz

#67
Cześć! Czy mógłbym się spytać, czy ktoś ma projekt na RJ 2021/22 dla stacji Zamość i Tarnobrzeg? Mam rodzinę w tych stronach i jestem ciekaw, czy dojadę w te strony zimą i latem 2022.

PS. Jestem nowy na forum, więc mogą być błędy typu gdzie umieszczam wiadomości. Prosiłbym o wyrozumiałość.
Odpowiedz

#68
ALBATROS tylko do Gdyni? A czemuż to?
Odpowiedz

#69
Cześć, mógłbym prosić o projekt dla stacji Zamość i Tarnobrzeg?
Odpowiedz

#70
Wiadomo coś o połączeniach w Gliwicach i Katowicsach? @pasażerSzczecin
Odpowiedz

#71
Witam! Przepraszam za moje nieobecności!

W tym momencie już nie będę podawał przecieki RJ 2021/22, bo trochę męczycie mi, więc musicie poczekać za 2 tygodnie. Będzie opublikowane rozkładu jazdy na Portalu Pasażera i będziemy się przekonać, co się zmieniło i czy to samo jak podawałem przecieki.
Odpowiedz

#72
Hm, coś nie pykło. Przez ostatnie lata RJ był podawany 13 Września, teraz dalej go nie ma. Wie ktoś dlaczego?
Odpowiedz

#73
Tak samo jak w zeszłym roku ostatnio był 17 września 2020 roku. Chyba pracują nad tym...
Odpowiedz

#74
Dzięki. Czas pokaże, co z tego wyniknie.
Odpowiedz

#75
PLK chyba chce nas poddenerowwać bo mamy 24 Września i dalej nie ma. W ostatnim roku był na bank w Październiku, ale kolega mi wysyłał wiadomości nt. NRJ już w połowie września...
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information Rozkład jazdy 2024/2025 pasażerSzczecin 14 3 564 14.03.2024, 10:29
Ostatni post: pasażerSzczecin
Lightbulb Rozkład jazdy 2023/2024 pasażerSzczecin 144 61 867 29.10.2023, 09:23
Ostatni post: pasażerSzczecin
  Rozkład jazdy 2022/23 Adams 64 66 892 22.05.2023, 10:41
Ostatni post: Adams
  Służbowy rozkład jazdy pociągów w wersji elektronicznej fru_jay_km 3 6 701 22.10.2021, 21:07
Ostatni post: Siódemkowiec
  Rozkład jazdy 2020/2021 pasażerSzczecin 42 37 694 23.06.2021, 09:44
Ostatni post: wlodek1956

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.