Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EN57 z błyskawicą
#1
Information 
Zna ktoś numer EN57KM (albo AKM) nie wiem dokładnie, pomalowanego podczas protestów Strajku Kobiet?
Odpowiedz

#2
A pomalowany w sensie, że został zniszczony, czy za zgodą przewoźnika, który jest właścicielem tego pojazdu został pomalowany i jakiego przewoźnika dokładnie ? Kolei Śląskich ?
Odpowiedz

#3
Kolei Mazowieckich oczywiście... I bez żadnej zgody oczywiście.
Aczkolwiek ktoś wysuwa śmiałą teorię na interii, że KM zrobiły to celowo i same przemalowały wagon. Nie do końca jestem przekonany co do tego, jednak przyznam że przez chwilę sam tak pomyślałem.
Odpowiedz

#4
Teraz zauważyłem to zdjęcie. Widać, że człony są całe zamalowane z wyjątkiem jednego. A jednostka ta to na pewno jest to EN57 klasyczny lub też EN71. Niestety za mało zdjęć żeby uwzględnić co to za dokładnie EZT.

Na pewno nie jest to EN57KM ponieważ wszystkie pojazdy tego typu w Kolejach Mazowieckich zostały przebudowany do wersji AKM.

Jedynie to Koleje Śląskie mają na wyposażeniu dwie EN57KM (oczywiście mówiąc o jednostkach które sprowadzono z dawnej Jugosławii i które to noszą takowe oznaczenie)
Odpowiedz

#5
Bzdura. To może być chociażby EN57AKM-1573. Nie znam tak dobrze taboru KM, ale jeśli nie ma innej jednostki z takim samym układem elektryki i jej specyficznych "przykryw" na dachu, to jest to właśnie ta jednostka.
[Obrazek: 56117.jpg]
Odpowiedz

#6
1564, 1569, 1577, 1586 (oprócz tego na fotce).
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.