Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PR chce pozbyć się spalinowozów
#31
mikrobart napisał(a):Na lokomotywy bez świadectwa sprawności? Raczej wątpię.

Skanseny kolejowe incjatywy lokalne lub miłośnicy kolei byli by pewnie zainteresowani takimi lokomotywkami, oczywiście po symblicznej cenie.
Pozdrawiam kolejowo z Opola!
*ARTUR*
Odpowiedz

#32
To niech staną do przetargu ;-) Za symboliczną cenę nikt ci tego nie sprzeda.
Odpowiedz

#33
Jesteśmy firmą nie przynoszącą zysku dlatego za symboliczną kwotę.
Liczy się pasja a nie ciągła komercja :-)
Pozdrawiam kolejowo z Opola!
*ARTUR*
Odpowiedz

#34
Jasne Smile Mów to PKP. Chyba nie wiesz ile trzeba się namęczyć żeby kupić cokolwiek od PKP nawet jeżeli dana rzecz jest totalnym złomem.
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#35
*ARTUR* napisał(a):Liczy się pasja a nie ciągła komercja :-)

Masz trochę racji, tylko wytłumacz to dyrektorom finansowym różnych firm.
Odpowiedz

#36
mikrobart napisał(a):Z tym, że PR nie pozbywa się lokomotyw, bo w zamian za nie kupuje elektryki - po prostu oczyszcza park taborowy z tego, co niepotrzebne.

Polski język jest nieprecyzyjny, co miałeś na myśli?

//Nie nadużywaj pytajników.
przem710
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#37
Język polski jest precyzyjny, to ja się niejasno wysłowiłem.

Cytat:Z tym, że PR nie pozbywa się lokomotyw po to, żeby zastąpić je lokomotywami elektrycznymi - po prostu oczyszcza park taborowy z tego, co niepotrzebne.

Oczywiście trzeba to odbierać w kontekście tej wypowiedzi, do której się akurat odnosiłem.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#38
Lutek, Wiem doskonale, dlatego większość naszego taboru pochodzi z przemysłu i prywatnych firm, niektóre eksponaty pochodzą od likwidatorów pewnych firm kolejowych.
Pozdrawiam kolejowo z Opola!
*ARTUR*
Odpowiedz

#39
mikrobart napisał(a):Moda? Czy po prostu mniejsze koszty prowadzenia pociągów w trakcji elektrycznej?
Z tym, że PR nie pozbywa się lokomotyw, bo w zamian za nie kupuje elektryki - po prostu oczyszcza park taborowy z tego, co niepotrzebne.

1. Za co kupi "elektryki"?
2. Skąd weźmie elektryki? z Rosji?
3. Pieniądze ze złomu napewno starczą na "electrycki"
4. Po co na właśność PR elektryki?
5. PR nie kupuje elektryków, tylko ich zatrudnia.
Pozdrawiam.
...
Odpowiedz

#40
Lubuszanin, nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi - przeczytaj ją jeszcze raz + to, co napisałem w jej sprostowaniu.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#41
Lubuszanin napisał(a):1. Za co kupi "elektryki"?
2. Skąd weźmie elektryki? z Rosji?
3. Pieniądze ze złomu napewno starczą na "electrycki"
4. Po co na właśność PR elektryki?
5. PR nie kupuje elektryków, tylko ich zatrudnia.
Pozdrawiam.

Skoro wynajmują elektrowozy od CARGO, oznacza to że jednak są potrzebne. Chyba że dostaną te 62 nowe EZT.
Odpowiedz

#42
"Elektryki" są potrzebne PR. Jednak spółka ta nie kupuje lokomotyw elektrycznych.
...
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.