• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EN57 - 50 lat w służbie
Adams nie jestem pewien ale daje tak sobie 95%, że wczoraj widziałem go wraz z innymi "kiblami" w Idzikowicach. Jak jedziesz w stronę Warszawy, to stoi 9 EZEtów Przewozów Regionalnych, a na torze obok właśnie 022.
  Odpowiedz
@vernalisadonis, wszystko jest możliwe. Do Częstochowy została odstawiona bezpośrednio po zakończeniu służby w Kolejach Śląskich. Wówczas mówiło się w "kuluarach" że tam zostanie zezłomowana, ale równie dobrze mogli podjąć inną decyzję.
  Odpowiedz
(12.05.2018, 09:39)Adams napisał(a): @vernalisadonis, wszystko jest możliwe. Do Częstochowy została odstawiona bezpośrednio po zakończeniu służby w Kolejach Śląskich. Wówczas mówiło się w "kuluarach" że tam zostanie zezłomowana, ale równie dobrze mogli podjąć inną decyzję.

Raczej po prostu ją przestawili, o zachowaniu czegokolwiek w przypadku PR nie ma mowy.
  Odpowiedz
Zapraszamy do uczestnictwa w przejazdach pociągów specjalnych uruchomionych w ramach imprezy turystycznej pn. „Pożegnanie EN57 w Wielkopolsce”.

Zaplanowane zostały ogólnodostępne przejazdy jednym z ostatnich elektrycznych zespołów trakcyjnych EN57 eksploatowanych na terenie Oddziału Wielkopolskiego dla fanów i miłośników kolejnictwa poszukujących wrażeń w miejscach niedostępnych tym taborem w aktualnym rozkładzie jazdy. Przejazd okazjonalny i symboliczne pożegnanie starego EZT-a odbędzie się na trasach, gdzie najbardziej popularne pociągi kursowały w przeszłości, i gdzie nie mają już powrotu.

Szczegóły: PolRegio

Będziecie tęsknić? Big Grin
  Odpowiedz
(10.05.2018, 00:02)vernalisadonis napisał(a): A co z EN57-022?

Są nowe newsy w sprawie tej jednostki. Co prawda stoi ona nadal w Częstochowie wraz z innym kibelkami przeznaczonymi na żyletki, to utworzył się wśród miłośników pewien ruch żeby jednak tej jednostki nie kasować. 

Szczegóły: Silesia Info Transport
  Odpowiedz
Tja, do muzeum go, tylko którego? Skierniewice, Pyskowice, Warszawa, Jaworzyna, Kościerzyna? Na pomnik, żeby menelstwo i młodzież z dobrych domów miała gdzie pić i w co kamieniami rzucać (pomijając trudność w ustawieniu gdziekolwiek tak długiego eksponatu)? Na knajpę? To by było dobre, bar w służbowym, kible są, tylko do rury podłaczyć, może być nijaka trudność w usiedzeniu na tym cholernym plastiku, ale po czwartej kolejce nie będzie to aż tak przeszkadzało, kwestia kto się tego podejmie i gdzie się to uda ustawić.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
  Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  EN57-026, 401, 402 Piechu 12 1 570 14.11.2015, 21:18
Ostatni post: Ariel Ciechańsk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości