Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Operator podbijarki torowej jakie predyspozycje
#1
Witam mam okazję podjąć pracę jako kandydat na maszyniste ciężkich maszyn torowych. Stan zdrowia pozwala mi na podjęcie tego stanowiska. Pytanie jakie predyspozycje musi posiadać taki operator podbijarki torowej i czy warto iść w nową branżę kolejową dodam że mam 28 lat z czego 5 na pociągu sieciowym. Myślę że jest to wyzwanie i szansa która nie trafia się zbyt często. Największy minus że będę musiał zostawić pracę na miejscu na rzecz nowej przygody z maszynami torowymi
Odpowiedz

#2
W życiu bym nie chciał pracować na pociągach roboczych, kasa może i dobra ale kosztem siedzenia kilka dni w delegacjach oraz ciągłego rzucania po różnych rejonach Polski.
Odpowiedz

#3
Na początku i pieniądze słabe ? zarabiać się zaczyna dopiero po 2 latach. Ciągnie mnie do jazdy i do maszyn i myślę że to jedyna szansa na zrobienie uprawnień. Pomyłka w pierwszym poście mam 26 lat *
Odpowiedz

#4
Będziesz żałował po paru latach... Cały czas poza domem. Jak założysz rodzinę to dopiero kara. Z drugiego końca polski dojedź do domu. Niekiedy trzeba własnym wozem jechać, bo inaczej 2 dni jedziesz. Żadne pieniądze tego nie zwrócą. Nawet ukraińcy (przepraszam ) nie chcą pracować w pociągach roboczych.
Odpowiedz

#5
(31.07.2020, 05:50)Jarek190 napisał(a): Na początku i pieniądze słabe ? zarabiać się zaczyna dopiero po 2 latach. Ciągnie mnie do jazdy i do maszyn i myślę że to jedyna szansa na zrobienie uprawnień. Pomyłka w pierwszym poście mam 26 lat *

Pracując na ciężkich maszynach torowych za bardzo sobie nie pojezdzisz. No chyba że jazda to dla Ciebie kilkaset metrów przez 12h. Mam kolegę który pracował 2 lata na pociągach roboczych w tylko że obsługiwał zwykle lokomotywy to mówi że to była orka ugorze. Często po 25-26 dni poza domem w miesiącu, ciągle rzucanie z miejsca na miejsce w różne rejony Polski. Spanie w salonkach po kilka osób na pryczach itp.
Odpowiedz

#6
To zależy co kto lubi, są tacy którym pasuje praca ciągle w delegacji i sobie chwalą. Sprawa tego jakie kto ma oczekiwania od życia.
Odpowiedz

#7
Zawsze po skończeniu lojalki na licencję można odejść.  I szukac pracy w okolicach domu ,może drezyna w plk itp.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praca jako sygnalista - operator automatycznego systemu ostrzegania erkom 0 675 30.11.2022, 21:11
Ostatni post: erkom
Heart Jakie instrukcje do nauki na Egzamin Licencja Maszynisty Szymczak101 16 6 354 22.10.2022, 11:43
Ostatni post: SILENCEISGOLDEN
  Zmiana firmy. Jakie badania? MASZYNISTA 123 0 952 18.08.2021, 14:01
Ostatni post: MASZYNISTA 123
  Badania wstępne - operator badań defektoskopowych Oyche 0 1 651 10.08.2020, 19:54
Ostatni post: Oyche
Lightbulb Badania psychotechniczne na maszynistów - jakie testy i zadania? Bizon 14 29 179 23.07.2018, 20:01
Ostatni post: Xca

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.