• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejowe wieże ciśnień
#1
Photo 
Witam, Wieże Ciśnień powoli znikają z horyzontu i pejzaży miejskich. Odchodzą w zapomnienie i ulegają dewastacji z dnia na dzień. Niegdyś wieże ciśnień były chlubą miast i dworców kolejowych, w dzisiejszych czasach są już nikomu nie potrzebne. A czy w waszych miejscowościach ocalały wieże ciśnień ?, może dostały nowe życie ? Wrzucam zdjęcie nieistniejącej już rybnickiej, kolejowej wieży ciśnień, naprawdę bardzo piękna i imponująca..[Obrazek: Rybnik%2Bkolejowa%2Bwie%25C5%25BCa.png]

Kolejowa Wieża Ciśnień w Rybniku
  Odpowiedz
#2
(02.06.2020, 16:50)trafas napisał(a): Witam, Wieże Ciśnień powoli znikają z horyzontu i pejzaży miejskich. Odchodzą w zapomnienie i ulegają dewastacji z dnia na dzień. Niegdyś wieże ciśnień były chlubą miast i dworców kolejowych, w dzisiejszych czasach są już nikomu nie potrzebne. A czy w waszych miejscowościach ocalały wieże ciśnień ?, może dostały nowe życie ? Wrzucam zdjęcie nieistniejącej już rybnickiej, kolejowej wieży ciśnień, naprawdę bardzo piękna i imponująca..[Obrazek: Rybnik%2Bkolejowa%2Bwie%25C5%25BCa.png]

Kolejowa Wieża Ciśnień w Rybniku
W Koszalinie coś tam jest przy dworcu ale zdewastowane i pomazane sprayami. Na szczęście zamurowali wejście i wystarczy odświeżyć elewację i wstawić szyby.
  Odpowiedz
#3
W Tarnowskich Górach w wierzy ciśnień jest knajpa. Przyjemne z pożytecznym Big Grin Niekolejowa co prawda, ale wieża ciśnień w będzińskim Grodźcu właśnie przechodzi remont.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
  Odpowiedz
#4
W Tłuszczu wieża ciśnień (wschodnia strona stacji, jadąc z Warszawy przed budynkiem stacyjnym) wygląda trochę smutno, szaro, ale przynajmniej ma pokrycie dachowe w znośnym stanie.
Romek_L
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości