• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Class 66 JT42CWRM
Witam 
Mam pytanie odnośnie lokomotywy typu Class66, a mianowicie czy te lokomotywy zaglądają regularnie (a w szególności w niedziele, ponieważ tylko w tedy mam jakiś czas wolny) w jakieś miejsce na podkarpaciu, i czy ktoś posiada jakieś dokumenty
mogące przybliżyć mi budowę tej lokomotywy?
              Pozdrawiam serdecznie.
  Odpowiedz
Dokumentów nie posiadam, natomiast jeżeli chciałbyś to mogę udzielić Ci informacji na temat tego pojazdu, gdyż samemu zgłębiałem tajniki budowy tego dwusuwowego potwora i mogę w prosty sposób opisać Ci pewne rozwiązania Smile
  Odpowiedz
(01.05.2020, 20:06)KUBUTECH911 napisał(a): Dokumentów nie posiadam, natomiast jeżeli chciałbyś to mogę udzielić Ci informacji na temat tego pojazdu, gdyż samemu zgłębiałem tajniki budowy tego dwusuwowego potwora i mogę w prosty sposób opisać Ci pewne rozwiązania Smile

No dobra to czekam na kontakt na PW
  Odpowiedz
(03.05.2020, 07:28)123p456 napisał(a):
(01.05.2020, 20:06)KUBUTECH911 napisał(a): Dokumentów nie posiadam, natomiast jeżeli chciałbyś to mogę udzielić Ci informacji na temat tego pojazdu, gdyż samemu zgłębiałem tajniki budowy tego dwusuwowego potwora i mogę w prosty sposób opisać Ci pewne rozwiązania Smile

Przesłałem odpowiedź Smile
  Odpowiedz
(01.05.2020, 15:13)123p456 napisał(a): Witam 
Mam pytanie odnośnie lokomotywy typu Class66, a mianowicie czy te lokomotywy zaglądają regularnie (a w szególności w niedziele, ponieważ tylko w tedy mam jakiś czas wolny) w jakieś miejsce na podkarpaciu, i czy ktoś posiada jakieś dokumenty
mogące przybliżyć mi budowę tej lokomotywy?
              Pozdrawiam serdecznie.

Od czasu do czasu kursują do Gniewczyny i Głogowa Małopolskiego, Rzeszowa Staroniwy.
Co do budowy napisz mi PW, co Cię konkretnie interesuje.
  Odpowiedz
(11.05.2020, 18:48)KUBUTECH911 napisał(a):
(03.05.2020, 07:28)123p456 napisał(a):

Przesłałem odpowiedź Smile

Witam.
Jestem projektantem mostowym i poszukuję informacji o tej lokomotywie - interesuje mnie nacisk na oś lokomotywy oraz rozstaw osi po jej długości. Czy posiadacie może takie informację? 

Pozdrawiam
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości