• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kwarantanna
#1
Witajcie. 
Z racji tego, że doczekaliśmy się trochę dziwnych czasów narodowej kwarantanny, zakładam wątek w którym chciałbym żebyście się podzielili tym co robicie, jak spędzacie ten czas, za czym tęsknicie i co w pierwszej kolejności zrobicie jak się ten horror skończy. 

Mnie już tęskno za górami i kolejowym kółeczkowaniem. Tegoroczna majówka wypadła idealnie, były plany na trzydniowy trip po Polsce na weekendowcu, ale niestety wszystko dało w łeb. Sad
  Odpowiedz
#2
Nie ukrywam, że także wybrałbym gdzieś w Polskę, ale oczywiście nie jest to możliwe i trzeba czekać na poprawę sytuacji. Pozostaje mi jazda na rowerze, ale wybieram się głównie wieczorami, aby nie spotkać zbyt wielu ludzi na swojej drodze. Jazda w maseczce jest trochę uciążliwa, ale można się przyzwyczaić.
  Odpowiedz
#3
Kwarantanna się co prawda skończyła, ale wydaje mi się, że większość ludzi i tak się nie zapuszcza gdzieś dalej. Ja współczuję trochę ludziom, którzy mieszkali w blokach, ale jak ktoś mieszka w swoim domu i ma to podwórko, to jeszcze nie miał tak ciężko.

Widzę, że chyba wszystko powoli wraca do normy, chociaż słowo norma jest tutaj bardzo naciągane. Ludzie się jakby przyzwyczaili do nowej sytuacji, przywykli do tego, oswoili ten lęk i coraz śmielej wychodzą z domów. Widzę zresztą na parkingach przed sklepami coraz więcej samochodów, ludzie spacerują, nawet się spotykają. Oczywiście większość w maseczkach, ale niektórzy sobie to lekceważą.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości