Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sygnalizacja
#1
Witam sytuacja taka : wjazd do stacji wskazuje sygnał S9, później po rozkładowym postoju za peronami jest drogowskaz, który wskazuje sygnał S3, a na wyjeździe S6. Pytanie z jaką prędkością mogę jechać od drogowskazowego aż do wyjazdu, maksymalna? czy do 100?
Odpowiedz

#2
Masz jechać z taką prędkością aby przy semaforze wskazującym sygnał S6 mieć prędkość do 100 km/h.
Odpowiedz

#3
a jak mijam na wjeździe Sygnał S9 to prędkość do 100kmh mam trzymać do końca rozjazdów i dopiero przy drogowskazowym przyspieszyć?
Odpowiedz

#4
(01.03.2020, 16:26)niedzielnygracz napisał(a): a jak mijam na wjeździe Sygnał S9 to prędkość do 100kmh mam trzymać do końca rozjazdów i dopiero przy drogowskazowym przyspieszyć?

Czy zauważyłeś bezsens tego pytania? Jak mijasz na wjeździe S 9, to jaki jest sygnał na następnym (drogowskazowym) semaforze?
Odpowiedz

#5
Ja rozumiem, że następstwem semaforów można się bawić, ale jak ewidentnie pisze że sygnał S9 to przy tym 100 a przy następnym na "stój" to takie trochę...
Odpowiedz

#6
Kłania się instrukcja Ie1. Perony nie mają tu znaczenia. Jeżeli prędkość na semaforze nakazuje jazdę ze zmniejszoną prędkością to dotyczy to okręgu rozjazdowego osłanianych tym semaforem i jeśli jest to tor główny zasadniczy to prędkość jest tylko na rozjazdach, a jeśli tor główny dodatkowy to dotyczy to całej drogi przebiegu czyli kolejny semafor to kolejny okręg zwrotnicowy i obowiązuje Cię wskazania następnego semafora przy zachowaniu odpowiednich wskazań poprzedniego. Czyli na przykładzie
Wjazd masz na 40 km/h i jest to tor główny dodatkowy, dalej masz drogowskaz na 60km/h to pierwsza 40 dotyczy się aż wyjedziesz całym składem za semafor drogowskazowy i dopiero łapiesz 60km/h.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.