Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lok
#1
Mam pytanie 
Jestem wielkim fanatykiem lokomotyw takich jak eu07 czy et22 ale mam dopiero 15 lat i zastanawiam się czy jeszcze zdąże kiedyś przejechac się w kabinie polskich klasyków. Sad
Odpowiedz

#2
Spokojnie, na pewno zdążysz bo te lokomotywy trudno jest od tak zastąpić i jeszcze ze 30 lat posłużą :-)
Odpowiedz

#3
Miałbym wątpliwości. Nie wiem, ile one jeszcze pożyją. Newag i PESA robią wszystko, żebyśmy już ich widzieli coraz mniej. Ale w końcu taki jest skutek rozwoju. Miejmy nadzieję, że jeszcze będą długo żyć Big Grin, ale niestety nic nie można obiecywać.
Odpowiedz

#4
Nie no, siódemki i byki co najmniej z 10 lat będą jeszcze jeździły. Gdzie wychodzą maszyny po naprawach P5 (160 Captrain, 064 Taboru Dębica), czy nawet w ICkach (moderny z lat 2016/17). Mowa o EU/EP07 oczywiście. ET22 także trochę jeszcze pojeżdzą. 300+ sztuk tak szybko nie zniknie. Także, liczba sie zmniejsza, ale troche jeszcze pojeżdżą Smile
Odpowiedz

#5
(24.01.2020, 17:05)pawliskomar napisał(a): Mam pytanie 
Jestem wielkim fanatykiem lokomotyw takich jak eu07 czy et22 ale mam dopiero 15 lat i zastanawiam się czy jeszcze zdąże kiedyś przejechac się w kabinie polskich klasyków. Sad

Kolego nie martw się. Przed tobą jest jeszcze całe życie. Będziesz na pewno miał okazję przejechać się ET22 i EU07 które są moimi ulubionymi maszynami. A jak nie nimi to pewnie przyszłymi klasykami.
Odpowiedz

#6
(24.03.2021, 11:33)MegaTVHD napisał(a): Nie no, siódemki i byki co najmniej z 10 lat będą jeszcze jeździły. Gdzie wychodzą maszyny po naprawach P5 (160 Captrain, 064 Taboru Dębica), czy nawet w ICkach (moderny z lat 2016/17). Mowa o EU/EP07 oczywiście. ET22 także trochę jeszcze pojeżdzą. 300+ sztuk tak szybko nie zniknie. Także, liczba sie zmniejsza, ale troche jeszcze pojeżdżą Smile

10 lat to nie wątpię, ale 30 to już przesada Wink . Dobrze, niech jeżdżą, są dobre Smile
Odpowiedz

#7
30 u prywaciarzy to na pewno tak wyjdzie.
Odpowiedz

#8
Oby Smile
Odpowiedz

#9
W TD2 ładne skargi widziałem na Ciebie, drogi autorze wątku. Może najpierw popracuj nad tym.
Odpowiedz

#10
Do mnie mówisz? Nie mam TD2. Haha
Odpowiedz

#11
Czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną.
Odpowiedz

#12
Sorry, dostałem powiadomienie w mailu i myślałem, że piszesz w którymś z moich wątków
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.