Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozkład jazdy 2020/2021
#31
Wraca za to wakacyjne połączenie Lublina z Pomorzem Środkowym. Oczywiście, jeśli do wakacji nic się nie zmieni..

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

#32
czy po za portalem pasazera ktoś ma dostep do projektu rozkłady IC???
Odpowiedz

#33
Proszę bardzo.

https://www.forumkolejowe.pl/showthread....#pid142207
Odpowiedz

#34
Czy będzie jeździł TLK Słupia w relacji Łódź Kaliska-Kołobrzeg?
Odpowiedz

#35
Orientuje się ktoś czy pociąg TLK Staszic relacji Lublin- Szczecin Główny będzie miał wagony bezpośrednie do stacji Kołobrzeg? Z góry dziękuję za informację Smile
Odpowiedz

#36
Michałek 94, nie, tylko TLK Zamoyski z Hrubieszowa Miasta p. Lublin do Kołobrzegu, ale od maja w Pile bezpośredni wagony TLK Zamoyski będzie łączył do TLK Zefir relacji Kraków Główny - Kołobrzeg
Odpowiedz

#37
Dziękuję za informację Smile według informacji na Portalu Pasażera będzie możliwość przesiadki w Pile Głównej z TLK Staszic na IC Malczewski do Kołobrzegu ale na przesiadkę będą zaledwie 3 minuty. Mam nadzieję że po korekcie rozkładu jazdy w czerwcu będzie więcej czasu na przesiadkę.
Odpowiedz

#38
Ma ktoś nowy rozkład jazdy 2020-2021 ze stacji Wodzisław Śląski? Byłbym wdzięczny jeśli ktoś posiada.
Z góry dziękuję.
Odpowiedz

#39
Witam Kolegów. Znalazłem miłe wiadomości odnośnie zmniejszenia wykluczenia komunikacyjnego południowo wschodniej części województwa podkarpackiego .Wprawdzie rozkład jazdy 2020/2021 nie jest jeszcze ostatecznie opublikowany , ale taka wiadomość - "PKP Intercity ogłosiło przetarg na dzierżawę spalinowych zespołów trakcyjnych przeznaczonych do obsługi połączenia relacji Kraków Główny – Zagórz a w sezonie turystycznym nawet do Łupkowa." - cieszy.

Rozkład Jazdy Pociągów zakłada codzienne kursowanie dwóch par pociągów, w relacji Kraków Główny – Zagórz, Zagórz – Kraków Główny,w okresie od dnia 13.12.2020 r.  do dnia 12.12.2021 r. 
Zaczerpnięte z " https://kpinfo.pl/pkp-intercity-chce-wyd...trakcyjne/. "
Odpowiedz

#40
Czy dodatek A i Dodatek B jest gdzieś dostępny w sieci?? A może ktoś posiada i się podzieliSmile
Odpowiedz

#41
Kolego , czy chodzi Ci o tablice rozkładu zaczynające się od liter A i B . Jeżeli tak , to wszystko znajdziesz tu: https://portalpasazera.pl/Tablice/TabliceWgNumeru
Odpowiedz

#42
PKP IC przedstawiło swoją ofertę na zbliżające się wakacje. Oferta do kurortów nadmorskichgórskich, oraz nad jeziora Warmii i Mazur. Co sądzicie na temat tej oferty? jest wystarczająca do potrzeb? Zapraszam do dyskusji
Odpowiedz

#43
Witam, mam jedną uwagę brak połączenia Wrocław - Łeba , sądzę, że 2 wagony plus sypialny się zmieści na doczepkę , info z PKPIC o niesatysfakcjonującej frekwencji jest czystym kitem, rok rocznie jechałem łebskiem i dopiero po przetrasowaniu przez Szczecin  frekwencja zdechła , skoro przez 55 lat składzik 3 wagonowy woził ludzi to pora wrócić do normalności. W tym roku dzięki uprzejmości PKP IC będę zmuszony jechać przez Warszawę normalne to nie jest .
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information Rozkład jazdy 2024/2025 pasażerSzczecin 14 3 567 14.03.2024, 10:29
Ostatni post: pasażerSzczecin
Lightbulb Rozkład jazdy 2023/2024 pasażerSzczecin 144 61 887 29.10.2023, 09:23
Ostatni post: pasażerSzczecin
  Rozkład jazdy 2022/23 Adams 64 66 932 22.05.2023, 10:41
Ostatni post: Adams
  Rozkład jazdy 2021/2022 pasażerSzczecin 87 61 141 02.02.2022, 13:59
Ostatni post: Adams
  Służbowy rozkład jazdy pociągów w wersji elektronicznej fru_jay_km 3 6 704 22.10.2021, 21:07
Ostatni post: Siódemkowiec

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.