• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lojalka! jak ją obejść ?
Chorować 30 dni i uwalić kontrolne, ewentualnie oświadczyć naczelnikowi, że chcesz badania psychotechniczne i je uwalić.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
  Odpowiedz
rustsaltz czyli jak idę do naczelnika i mówię że chce iść na badania psychotechniczne ?
nie zapyta się po co ?
  Odpowiedz
To mu naściemniasz, że boisz się jeździć i takie tam.
PL-KSL
  Odpowiedz
A to to nie przejdzie bo z nim gadałem ze chce odejść więc będzie dobrze widział o co mi chodzi
A chorować 30 dni to znaczy symulować to też nie wiem co bym musiał wymyślić
jakieś podpowiedzi jak to załatwić ? Wink
  Odpowiedz
Skoro praca powoduje, że się źle czujesz to już jest pierwszy objaw do tego, że coś jest nie w porządku. Możesz mieć myśli samobójcze, możesz o tym powiedzieć naczelnikowi, możesz przypadkiem powiedzieć to tak, żeby ktoś słyszał... Albo może Cię kręgosłup rozboleć od pracy w wymuszonej pozycji, albo głowa od hałasu, ale tu już musi Ci lekarz rodzinny pomóc. Ze wzrokiem też nie jest głupio, ale musisz skonsultować z okulistą od czego się może gwałtownie pogorszyć.
Jest jeszcze opcja bardziej długotrwała: zaczynasz być przepisowy do upierdliwości, odmawiasz pracy, bo jest głośno, zimno, ciepło, nie ma wody, nie ma ubrania roboczego itd., dostaniesz inne zajęcie to robisz je nieudolnie. W końcu zaczną Cię mieć dość Big Grin Niestety wymaga to dobrej znajomości kodeksu pracy.
PL-KSL
  Odpowiedz
W sumie uwalić każde badanie to najprościej (cukier, narkotyki, psychotesty). Tylko musisz na nie jakoś ponownie pójść.
  Odpowiedz
właśnie uwalić to nie problem ale jak na nie pójść Smile
  Odpowiedz