Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lojalka! jak ją obejść ?
#61
Witam was, czy ma ktoś z was namiary na osoby zajmujące się zawodowo rozwiązywaniem takich umów? Jeśli tak to bardzo byłbym wdzięczny za podanie mi kontaktu, bo jestem zdecydowany na odejście od mojego pracodawcy...
Odpowiedz

#62
Popytaj u siebie w firmie,wg mnie  jest duże prawdopodobieństwo, że któryś maszynista zna lub szkolił jakiegoś jegomościa, który zdecydował się odejść w trakcie lojalki.
Często też świeży maszyniści mają kontakty do swoich kolegów z kursów, którzy opuścili firmę wcześniej.
Szedłbym w tym kierunku.
Odpowiedz

#63
@Luigio99 z ciekawości - co za firma tak Cię zdemotywowała? Wink
Odpowiedz

#64
Na pewno nie prywatny przewoźnik Szanowny PanieSmile
Odpowiedz

#65
Witam Panowie, czy jest ktoś obcykany z tematem? Poważna sprawa, jeżeli ktoś serio byłby wstanie pokierować do odpowiednich osób byłbym naprawdę wdzięczny...
Odpowiedz

#66
A co tam nabroiłeś kolego? Dostałeś nakaz zapłaty od któregoś z najlepszych przewoźników Państwowych w Urkopolu?
Odpowiedz

#67
Witam, mam 2 pytanka poniekąd związane z tematem lojalki

Czy istnieje możliwość bycia "wykupionym" przez inną firmę ?

Czy komuś z szanownych kolegów znane są przykłady firm które oferują prace w systemie dzień/ noc (6-18; 18-6) albo tydzień na tydzień ?
Odpowiedz

#68
Ad. 1 Tak
Ad. 2 Railpolonia 7-19, 19-7, HSL.
Odpowiedz

#69
Witam prosze o namiary do adwokata zajmującego sie umowami lojalnościowymi maszynistów kogoś kto korzystał z takich usług
Odpowiedz

#70
Kolego wpisz w google maszynista umowa lojalnościowa to wyskoczą ci kancelarie adwokackie zajmujące się takimi sprawami. Tylko nie myśl że radca prawny załatwi tą sprawę za 200 czy 500 zł. Stawki w chwili obecnej są o wiele większe.
Natomiast musisz być świadomy że sprawę możesz przegrać. Tutaj przykład z apelacji:
https://www.saos.org.pl/judgments/439747
Odpowiedz

#71
No wlasnie i jak sie wasze sprawy zakonczyly?? Musieliscie placic czy sie udalo bez placenia ???
Odpowiedz

#72
Z tego co wiem jeden wyrok sądu okręgowego w Gliwicach niekorzystny dla maszynisty został uchylony przez sąd najwyższy i sprawa wróciła z powrotem do tego sądu, a w innej sprawie maszynista nie musiał płacić. sprawy prowadził ten prawnik https://kancelaria-szczukocki.pl/
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lojalka lokomotywek 3 1 676 31.05.2021, 11:28
Ostatni post: PeKaP
  Lojalka 4est 21 11 753 27.06.2019, 09:43
Ostatni post: grzdob
  Lojalka Łukasz123 19 9 000 04.02.2019, 22:04
Ostatni post: pawel199

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.