Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przekroczenie czasu na bilecie weekendowym
#1
Witam wszystkich,
planuje w sierpniu zakupić bilet weekendowy i ruszyć w Polskę, stację końcową będzie dla mnie Piła, wg rozkładu jazdy w Pile jestem o 6:03, wcześniej jest stacja Bydgoszcz Główna, jestem tam o 4:35, czy mogę wysiąść w Pile czy lepiej nie prowokować losu i wysiąść w Bydgoszczy, co prawda w Pile jestem 3 minuty po czasie ale to zawsze po czasie :/ bardzo proszę o odp, może ktoś miał już tego typu doświadczenie?
Odpowiedz

#2
Jedź do Piły, ale bądź gotowy na konieczność dopłaty.
Odpowiedz

#3
Żeby się doczepić o 3 minuty musiałbyś trafić na wyjątkowo służbową (czyt. upierdliwą) drużynę. Mój znajomy kiedyś wracał z weekendowca do Warszawy pociągiem który planowo tuż przed 6 był w Koluszkach. Podszedł do drużyny aby zakupić bilet od Koluszek do Warszawy, a kierownik machnął ręką i powiedział żeby jak ma weekendowca to niech na nim jedzie, mimo że pociąg do Warszawy przyjeżdżał prawie 1,5 godz. po zakończeniu ważności biletu. Wszystko zależy od humoru drużyny Smile
Odpowiedz

#4
dziekuje za odpowiedzi, tak czułem że to wszystko rzeczywiście zależy od drużyny, jak ostatnio jechałem to konduktor był zdziwiony że mu daje bilet internetowy i nie mam od razu przygotowanego dowodu osobistego a jak wiosna jechałem to inny nawet mi nie sprawdzał bo się zagadał,machął reką i powiedział że najwyżej następnym razem sprawdzi Smile
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.