Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgubiony bagaż
#1
Witam,

Piszę z prośbą o pomoc. Jestem w Wiedniu od czwartku rana, jutro rana wracam do Polski i o zgrozo zostawilam mój bagaż w pociągu gdy byłam już w Wiedniu Sad. Chciałam to od razu zgłosić w informacji kolejowej w Wiedniu niestety biuro rzeczy znalezionych nie pracowało w czwartek (też mieli Swieto). Zgłosiłam się dzisiaj tj piątek rano do biura rzeczy znalezionych  Wiedniu, niestety nie było tam mojego bagażu. Kazano mi napisać e-maila do biura co zrobilam również dzisiaj. Niestety wątpię że ktoś zainteresuje się moim bagażem mając tylko wiadomość na e-mailu których jest milion. Nie dali mi zadnej kartki do wypelnienia, chodź niektórzy dostawali. Co myślicie, jak działać dalej?Sad. Polska kolej może pomoc tylko do granicy Sad.
Odpowiedz

#2
Czy ktoś, pomoże odpisze czy będzie tylko czytał .... Sad co robić?
Odpowiedz

#3
(22.06.2019, 08:33)Soniaa.p napisał(a): Czy ktoś, pomoże odpisze czy będzie tylko czytał .... Sad co robić?

Hallo,hallo. Proszę o odp!!!
Odpowiedz

#4
Dlaczego nie zadzwoniłaś we Wiedniu na policję? Oni nie mają święta i zapewne znaleźliby wolnego pracownika linii kolejowych
Odpowiedz

#5
W takich sytuacjach najlepiej dzwonić po prostu do administracji kolei którzy skontaktują się odpowiedni ze służbą w kolei. Jeśli potrzebujesz sprawdzić kto do ciebie dzwonił to polecam bardzo tą stronę.
https://czy-odebrac.pl/
Odpowiedz

#6
Też mi się to zdarzyło. Odzyskałem ;-)
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.