Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolej a relacje damsko-męskie
#16
Zmieniłem temat na stosowniejszy. Jestem pewien, że to partnerka rustsalza malowała, bo jak nie, to zaburzy nam kompletnie system ;-)
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#17
Niestety mikrobarcie zaburzę Ci system Tongue. Malowała koleżanka, a nie partnerka. Moją jedyną miłością jest kolej i póki co nie zamierzam tego zmieniać Big Grin
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#18
Ma ktoś jeszcze coś ciekawego do zaprezentowania? Zrobił nam się tu HydePark, ale chyba raz na jakiś czas możemy sobie na to pozwolić.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#19
Od razu hyde-park, niech siê ka¿dy pochwali tym co ma.
Odpowiedz

#20
rustsaltz napisał(a):Niestety mikrobarcie zaburzę Ci system Tongue. Malowała koleżanka, a nie partnerka

Poczekaj poczekaj. Miłe złego początki - każda partnerka na początku jest "tylko koleżanką".

Panowie, przyznajcie się, one Was na te rysunki lokomotyw wyrwały, prawda? :-D
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#21
Haha, a która dziewczyna chcia³aby mi³o¶nika kolei? ;-) Wyobra¼ sobie, wchodzisz na imprezê, gdzie jest pe³no dziewczyn i mówisz: hej dziewczyny, jestem MK :-D , odpowied¼: taaa... Takie rzeczy nale¿y wyznaæ po fakcie, jak ju¿ kocha to zrozumie :-D

A tutaj jeszcze jedno, ten sam poci±g, ale tym razem na wiadukcie:
[Obrazek: 5b2bcfe720a47b1c7fd3f68a9ff814f7.jpg]
Odpowiedz

#22
Ja nic nie mówię, nie mieszam się, ja nic się wiem :-D
psim, pociesz mnie - Twoja partnerka też Ci coś namalowała?
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#23
Tak? W sumie nie znam się, ale jest to dla mnie niezrozumiałe. Nigdy ich nie zrozumiem...

mikrobart napisał(a):psim, pociesz mnie - Twoja partnerka też Ci coś namalowała?

Mój chłopak raczej pisuje, niż rysuje ;-)
Ale przynajmniej Ci nie zaburzam szeregu - nie ma partnerki, nie ma rysunku.
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#24
mikrobart napisał(a):Jeszcze tylko przem710 pokaże dzieła swojej żony i możemy robić wystawę - "Skazane na kolej - partnerki mod-teamu ForumKolejowe.pl".

Moja żona niestety nie rysuje, lecz kupuje mi książki o kolei :-D .
Odpowiedz

#25
Zawsze jakiś wkład w Twoje hobby, ale namów ją do namalowania czegoś - nie liczy się jakość, liczy się sam fakt :-P
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#26
psim napisał(a):Poczekaj poczekaj. Miłe złego początki - każda partnerka na początku jest "tylko koleżanką".
Są pewne przyczyny obiektywne, które to uniemożliwiająTongue
Pierwsza ma 64 metry 950 mm, druga 75 metrów, trzecia 18, a czwarta jakieś 30 km Tongue

Cytat:Haha, a która dziewczyna chciałaby miłośnika kolei?
w tym temacie to pan się nie powinieneś wypowiadać Tongue
A propos taka dygresja: podczas rozmowy w szkole na temat zainteresowań padł ciężki argument "prędzej on sobie znajdzie dziewczynę w pociągu niż ty przed komputerem". Powiem szczerze, że przysiągłem sobie uważniej obserwować współpasażerki Big Grin
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#27
rustsaltz napisał(a):Są pewne przyczyny obiektywne, które to uniemożliwiająTongue
Pierwsza ma 64 metry 950 mm, druga 75 metrów, trzecia 18, a czwarta jakieś 30 km Tongue

Muszę przyznać że zabiłeś mi niezłego ćwieka tymi parametrami.
Co może mieć 18 metrów i uniemożliwiać uzdolnionej artystycznie koleżance awans?!
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#28
64.95m ma EN57, 75m to mo¿e byæ Flirt, oko³o 18m maj± Gagar, Suka, Rumun albo jaki¶ tramwaj, 30km to mo¿e byæ wszystko, ale zapewne jaka¶ linia kolejowa Tongue
Odpowiedz

#29
Rozumiem więc że kolega jest zatwardziałym wyznawcą celibatu u miłośników kolei. No, poświęcenie porównywalne z kultem religijnym ;-)

Poczekamy zobaczymy, gdzie diabeł nie może tam... sami wiecie 8-)
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#30
Cytat:Co może mieć 18 metrów i uniemożliwiać uzdolnionej artystycznie koleżance awans?!
MAN Lion's City G Tongue (czyli najpiękniejszy wóz świata)
Co do reszty Szczur prawie trafił, 30 km to odległość pomiędzy wiochami, w których mieszkamy (nie, szczęśliwy posiadacz uprawnień przejazdowych tam nie dojedzie, bo mu pociąg jakieś 30 lat temu zwinęli Tongue).

Cytat:Rozumiem więc że kolega jest zatwardziałym wyznawcą celibatu u miłośników kolei.
Poprawki do SRJP zabierają wolny czas, spisywanie jednostek zabiera uwagę, kółeczka zabierają kasę. Co jeszcze trzeba, żeby znaleźć dziewczynę? Big Grin

Cytat: Poczekamy zobaczymy,
Ja mam czas Tongue

Cytat:gdzie diabeł nie może tam...
...pociągiem zajedzie Big Grin
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.