• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeprosiny.
Witam wszystkich. Ponieważ ostatnimi czasy się tu wszystkim, a może raczej większości z was naraziłem i podpadłem swoimi zachowaniami,a także się przed wami jak by nie było ośmieszyłem także, więc postanowiłem napisać tego posta. Po ostatnich perypetiach i banie, doszedłem do wniosku, że czas już i należy po sobie tu posprzątać i wywietrzyć ten smrodek, który tu wokół mnie powstał. Dlatego przepraszam całą społeczność forum i IPT za te wszystkie zachowania i wpisy na rozmównicy, oraz za to nieporozumienie z niezapisanym komentarzem w IPT. Jest mi z tego powodu naprawdę przykro i wstyd. Bynajmniej nie jest to żart, a nie tym bardziej prowokacja. Ja naprawdę chcę tu być ze wszystkimi w zgodzie i definitywnie zamknąć ten przykry rozdział. Mam nadzieję, że mi uwierzycie i zaufacie. Liczę na to szczególnie u administratorów naszego forum i IPT. Wiem,że być może się narażam na wykluczenie lub bana. Ale też liczę na zrozumienie i zaufanie całej społeczności. Oby nam się odtąd już tylko dobrze współpracowało. Dlatego też zdecydowałem się na takie rozwiązanie, bo naprawdę mi bardzo zależy na naprawieniu wzajemnych relacji ze wszystkimi tutaj. Nie chciałem tego pisać na rozmównicy, bo było by to zbyt długie. Tymczasem pozdrawiam całą społeczność i liczę na pozytywne reakcje.
Witam kolegę!
Ja nie znam sytuacji i nie wiem, co zaszło, ale to ważne, że kolega przeprasza za swoje zachowanie.
Liczy się to, żeby zrozumieć swój błąd i następnym razem poprawić zachowanie.

Witaj.
W dzieciństwie wychowywałem się na torach kolejowych szczecińskiego dworca i stąd pozostał sentyment do kolei.
W dzieciństwie również podróżowałem pośpiesznymi pociągami Polskich Kolei Państwowych.
(29.05.2019, 10:17)Koni napisał(a): Witam kolegę!
Ja nie znam sytuacji i nie wiem, co zaszło, ale to ważne, że kolega przeprasza za swoje zachowanie.
Liczy się to, żeby zrozumieć swój błąd i następnym razem poprawić zachowanie.

Witaj.

Dziękuję kolego za dobre słowo. Shy Ale w tym sęk właśnie,że nikt mi tu nie chce uwierzyć w to co napisałem i w moje dobre intencje. Angel A ja chciałbym zatrzeć to nieprzyjemne wrażenie co do mojej osoby, zwłaszcza po ostatnim zgrzycie i nieporozumieniu, Widzę że naprawdę się tu bardzo ostatnio wszystkim naraziłem do tego stopnia, że mi dali w IPT blokadę na stałe raczej, a i tu na forum się boję podpaść. Coś mi się zdaje, że to będzie jeden z ostatnich moich postów przed pożegnaniem z Wami. Ciężko będzie to zrobić, tym bardziej że polubiłem tę stronę i waszą społeczność. Sad
To nie żegnaj się, ale też i staraj się nie podpaść.
(29.05.2019, 22:18)pasqudek napisał(a): To nie żegnaj się, ale też i staraj się nie podpaść.

Na razie się jeszcze nie żegnam,ale powoli skłaniam się do tego.
@FlashNDM, ileż to już razy przepraszałeś, a po pewnym czasie robiłeś to samo? Swoją reputację już tak mocno nadszarpnąłeś, że przynajmniej w gronie administracji nikt nie uwierzy w szczerość Twoich przeprosin. Ze swojej strony daję Ci ostatnią szansę. Jednak jeśli sytuacja się powtórzy i znowu zaczniesz szukać problemów tam gdzie ich nie ma, to publicznie oświadczam że Twoje konto na forum zostanie bezpowrotnie  zablokowane bez wcześniejszego ostrzeżenia. Dlatego proszę sobie to wziąć do serca. 
Niejednemu użytkownikowi zwracałem uwagę, ale każdy z nich przyjął to jakoś "na klatę" i nie robił z tego powodu tyle zamieszana jak Ty, dlatego jak masz jakieś kompleksy to proponuję je leczyć gdzie indziej, bo na takie zachowania mojej zgody nie będzie.
(30.05.2019, 19:37)Adams napisał(a): @FlashNDM, ileż to już razy przepraszałeś, a po pewnym czasie robiłeś to samo? Swoją reputację już tak mocno nadszarpnąłeś, że przynajmniej w gronie administracji nikt nie uwierzy w szczerość Twoich przeprosin. Ze swojej strony daję Ci ostatnią szansę. Jednak jeśli sytuacja się powtórzy i znowu zaczniesz szukać problemów tam gdzie ich nie ma, to publicznie oświadczam że Twoje konto na forum zostanie bezpowrotnie  zablokowane bez wcześniejszego ostrzeżenia. Dlatego proszę sobie to wziąć do serca. 
Niejednemu użytkownikowi zwracałem uwagę, ale każdy z nich przyjął to jakoś "na klatę" i nie robił z tego powodu tyle zamieszana jak Ty, dlatego jak masz jakieś kompleksy to proponuję je leczyć gdzie indziej, bo na takie zachowania mojej zgody nie będzie.

Oj,Adamsie ty znów swoje.Jak nie chcesz to nie wierz,twoja sprawa.Ja to wszystko sobie dokładnie przemyślałem już i jest mi przykro,że tak się ostatnio zbiegły zdarzenia ,czyli moje osobiste przeżycia z twoimi uwagami i że znalazło to ujście w takiej postaci właśnie i do tego tu,na forum.Naprawdę,nie chciałem tego wszystkiego.A jeśli chodzi,o kompleksy..nie mam ich,są tylko ślady z przeszłości,które utrudniają mi przyjęcie pewnych sytuacji,tak jak to mówisz-na klatę.Szansę wykorzystam oczywiście. Wink I może już nie wracajmy do tego co dla nas obu jest przykre.Chciałbym to mieć już za sobą.Niechże będzie wreszcie między nami zgoda,kolego. Angel
O.K,to było na tyle.Czas się pożegnać,więc to ostatni mój wpis na tym forum.Przemyślałem to wszystko i podjąłem tę właśnie,trudną dla mnie decyzję o rozstaniu z forum i z Ilostanem.Uwierzcie mi ,proszę,że chciałem odbudować utracone zaufanie i wiarygodność w waszych oczach,a także dobre relacje z wami i uzdrowić tę złą atmosferę ,jaką wytworzyłem wokół mojej osoby,ale cóż..nie udało mi się to niestety,co jest dla mnie bardzo przykre.Nie wiecie nawet ,jak bardzo mi na tym zależało.Niestety los ..i administracja również,zadecydowały inaczej...Dlatego jeszcze raz wszystkich was tutaj przepraszam za doznane przykrości i to jakim tu byłem i żegnam się z wami na zawsze.A ty Adamsie,przeczytaj moją prywatną wiadomość do ciebie,która jest już ostatnia i nie miej bynajmniej do mnie pretensji ,ze tak a nie inaczej napisałem oraz spełnij proszę moją prośbę o usunięcie mojego konta oraz wszelkich śladów mojej obecności tutaj.To by było na tyle.Żegnajcie i nie miejcie do mnie żalu,jak i ja nie mam do was.
xD
glebłem...
(14.06.2019, 09:53)Marcin Łosicki napisał(a): glebłem...

Co  w tym śmiesznego? Jedną z przyczyn mojego pożegnania jest niechęć jaką wobec mnie żywicie,oraz brak porozumienia z adminami:Adamsem i Przemem710.Nie chcę być już dłużej odsądzany od czci wiary i oskarżany o sianie zamętu i łamanie regulaminu.Zrozumcie proszę,że (przynajmniej jako FlashNDM) jestem tu już spalony,dlatego ta decyzja,tym bardziej że straciłem już nadzieję na odblokowanie dostępu do IPT,na którym chciałem się skupić.I dziwię się że moja prośba o usunięcie konta również nie jest spełniona.To tyle,cześć wszystkim.
Miejscem tego bełkotu pijanego łabędzia jest kosz. Konto delikwenta zostało usunięte, więc wątek zamykam. Amen Big Grin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości