• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca magisterska o bezpieczeństwie kolejowym
#1
Dzień dobry! 
Pokrótce.. jestem studentką Politechniki Krakowskiej i piszę pracę magisterską dotyczącą bezpieczeństwa (czynnego i biernego) na kolei w Polsce. Problemem są jedynie badania, które w swojej pracy końcowej muszę zawrzeć. Kompletnie nie wiem, jakie przeprowadzić, żeby było to ciekawe lub przydatne dla innych, a czas mnie niestety nagli..  Big Grin
W związku z tym zwracam się do Was - Specjalistów z prośbą o jakąś podpowiedz dotyczącą mojego tematu, a konkretnie tych badań. Najlepiej, żeby były związane z bezpieczeństwem biernym/konstrukcyjnym, ale każda inna propozycja dla mnie będzie bardzo cenna. Może to być analiza porównawcza statystyk, projekt jakichś systemów bezpieczeństwa, cokolwiek.. 
Będę ogromnie wdzięczna za pomoc! 
Pozdrawiam!  Wink
  Odpowiedz
#2
Hm... Porównanie kształtów czół pojazdów na przestrzeni lat? Ewentualnie całej konstrukcji na podstawie analiz zdjęć wypadków. O ergonomii pracy maszynisty to by można książkę napisać... z tym, że książkę skarg i zażaleń do konstruktorów.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
  Odpowiedz
#3
(26.04.2019, 16:43)rustsaltz napisał(a): Hm... Porównanie kształtów czół pojazdów na przestrzeni lat? Ewentualnie całej konstrukcji na podstawie analiz zdjęć wypadków. O ergonomii pracy maszynisty to by można książkę napisać... z tym, że książkę skarg i zażaleń do konstruktorów.

No niestety.. może z czasem ulegnie to poprawie, oby. W każdym razie dziękuje za podpowiedz. Wink
  Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Projektant Automatyki Sterowania Ruchem Kolejowym siemens 0 1 089 13.09.2016, 10:48
Ostatni post: siemens
  Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym - zatrudnimy damianecki 0 1 188 01.06.2016, 12:46
Ostatni post: damianecki

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości