Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wrocław Brochów
#1
Cześć. Planuje wybrać się na cmentarz na wrocławskim Brochowie lecz potrzebuję kilku informacji. 
1. W jaki sposób mogę uzyskać zgodę na foty? 
2. Czy proces takiego czekania jest długi ( biorę pod uwagę email do PKPC) 
3. Czy byliby jacyś chętni na takową wyprawę? 
Dziękuję za wszystkie informacje 
Pozdrawiam Mateusz
Odpowiedz

#2
Zgodę? Wchodzisz od strony Radwanic i cykasz normalnie zdjęcia. Nikt Cię stamtąd nie pogoni.
Odpowiedz

#3
Tak z ciekawosci. O jaki cmentarz chodzi i co to ma wspolnego z koleja?
Odpowiedz

#4
@krzys, na Brochowie jest "cmentarz" taboru kolejowego, min wagony w PR-owych malowaniach no i kible Smile
Odpowiedz

#5
Ah OK. Smile Ja myslalem o prawdziwym Cmentarzu Brochowskim :/
Odpowiedz

#6
(06.04.2019, 13:20)Konrad1961 napisał(a): Zgodę? Wchodzisz od strony Radwanic i cykasz normalnie zdjęcia. Nikt Cię stamtąd nie pogoni.

No nie do końca, jak będzie miał szczęście, to nikt się nie przyczepi, jak wpadnie na patrol SOK, skończy się mandatem. Zgoda od Cargo na foto też może nie starczyć, bo tabor stoi na grupie stacyjnej i do pełnego legala potrzebowałby zgody PLK na przebywanie tam (o czym w zeszłym roku boleśnie przekonała się wycieczka z Wawy i towarzyszący jej instruktor z PKPC).

(06.04.2019, 13:57)Adams napisał(a): @krzys, na Brochowie jest "cmentarz" taboru kolejowego, min wagony w PR-owych malowaniach no i kible Smile

Tabor PR Wrocław jest odstawiany na Głównym, więc nie wiem, jakie ty tam kible widziałeś.
https://www.flickr.com/photos/15632944@N00/ - mój profil na flikerze. Kolejowo i nie tylko :)
Odpowiedz

#7
(07.04.2019, 10:31)Alienik napisał(a):
(06.04.2019, 13:57)Adams napisał(a): @krzys, na Brochowie jest "cmentarz" taboru kolejowego, min wagony w PR-owych malowaniach no i kible Smile

Tabor PR Wrocław jest odstawiany na Głównym, więc nie wiem, jakie ty tam kible widziałeś.

A to miejsce gdzie stoją wagony i kible to nie Brochów? Nie znam dobrze topografii Wrocławia Tongue
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.