• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odwolanie tzp
#1
Czy dobrze rozumiem, ze gdy zostanie dokonany odpis w E1758, ze  usterka zostala usunieta i mozna odwolac telefoniczne zapowiadanie na blokadzie samoczynnej / wieloodstepowej/ to najpierw zanim odwolam pierwszy pociag po usunieciu usterki wyjezdza na rozkaz pisemny S dzialka  3 na uniewanienie blokady ale juz nie wypisuje  dzialki 1 / wyjezdzac bedzie na sygnal zezwalajacy?/ 
W Ir1 nie ma informacji doprecyzowanej. Jest tylko, ze po usunieciu usterki mozna tzp odwolac i nie ma mowy o zadnym pociagu.
  Odpowiedz
#2
Jeżeli tzp było wprowadzone na opisanym szlaku w wyniku usterki usrk, wpisanej do E1758 z powiadomieniem montera, gdy ten odpisał usunięcie usterki oraz dokonał zapisu, że można odwołać tzp - tzp można odwołać od razu po przyjęciu podpisem isdr zapisu montera w E1758, zgodnie z przywołanym zapisem instrukcji Ir-1, przy wolnym szlaku.
  Odpowiedz
#3
(25.03.2019, 15:55)Paweł Piotr napisał(a): Jeżeli tzp było wprowadzone na opisanym szlaku w wyniku usterki usrk, wpisanej do E1758 z powiadomieniem montera, gdy ten odpisał usunięcie usterki oraz dokonał zapisu, że można odwołać tzp - tzp można odwołać od razu po przyjęciu podpisem isdr zapisu montera w E1758, zgodnie z przywołanym zapisem instrukcji Ir-1, przy wolnym szlaku.

Bardzo dziękuję za odpowiedź
  Odpowiedz
#4
(25.03.2019, 15:55)Paweł Piotr napisał(a): z powiadomieniem montera, gdy ten odpisał usunięcie usterki oraz dokonał zapisu, że można odwołać tzp

Podaj proszę w której Instrukcji jest to napisane że to monter decyduje że można odwołać TZP w tym przypadku.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości