• 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejowa Medycyna Pracy
(11.11.2020, 16:21)kandydat napisał(a): Gdyby odbierali tam telefony to pewnie by było tak jak mowisz

Mają też maile i odpisują. Było na forum o tym już pisane, było też już pisane gdzie można badania wykonać.
  Odpowiedz
W tym temacie ? Bo nie wiem gdzie szukać
  Odpowiedz
Do multimedu dzwoniłem i też nie robią
  Odpowiedz
(11.11.2020, 16:21)kandydat napisał(a): Gdyby odbierali tam telefony to pewnie by było tak jak mowisz

Odbierają a jak nie odbierają to oddzwaniają. Dzwoniłem do Skarżyska do swojej przychodni i za pierwszym razem.
  Odpowiedz
Witam, mam pytanie odnośnie badań wzroku. Czy wszędzie wykonuje się te same badania tj. zaglądanie jakimś urządzeniem do oczu, czy są gdzieś mniejsze normy np. odczytywanie samych tablic.Ostatnio spadła mi trochę ostrość i zastanawiam się czy przejdzie badanie w soczewkach.
  Odpowiedz
Raczej nie przejdzie- standardem jest chyba badanie maszyną, zdaje się do podglądu dna oka. Na tablicy 3 rząd od dołu.
  Odpowiedz
3 rzad ?? Wooow ja we wrocku na licencje to kazala odczytac najnizsza
  Odpowiedz
Oczywiście,że każą odczytać najniższą ale że to prawie białe tło to wystarczy drugą od dołu. Ale za trzecią też nie powinni odpalać.Pozatym dno oka jeden lekarz sprawdzi inny nie,zależy od szczęścia...jak to w tym zawodzie...
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
  Odpowiedz
Lekarz może na początek wskazać ostatnią, ale wystarczy przeczytać trzecią od dołu- ostrość 0.8 .
  Odpowiedz