Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejowa Medycyna Pracy
Gdyby mieli odrzucać za próby watrobowe to by musieli jakies 3/4 ludzi odrzucic. Najważniejsze są badania na cukier oraz narkotyki
Odpowiedz

Dziękuję za tak szybką odpowiedź. O te dwa się najmniej martwię więc mnie uspokoiłeś  Heart
Odpowiedz

Witam, czy na badaniach wstępnych na stanowisko konduktora są robione badania krwi na obecność narkotyków? Proszę o poważną odpowiedź
Odpowiedz

Jeśli pracodawca sobie nie życzy to nie. Konduktor nie jest stanowiskiem związanym z bezpieczeństwem.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

Cześć. Obecnie KMP nie prowadzą badań (licencja maszynisty). Ponoć w Warszawie (nie Multimed, oni też wstrzymali badania) jest jakaś placówka, która je wykonuje. Ktoś może potwierdzić, podać namiary?
Odpowiedz

Wszędzie są poblokowane jak narazie. na ile tego chyba nikt nie wie.
Odpowiedz

Aż się skończy pandemia Smile
Odpowiedz

Zrobiłem w Lubinie 2 tygodnie temu.
Odpowiedz

Obecnie licencja w większości ośrodków jest wstrzymana, badania na świadectwo można zrobić ale najlepiej dzwonić i pytać. Osobiście wiem że np Bielsko Biała działaWink
Odpowiedz

Przeszukałem forum i nie mogę znaleźć odpowiedzi - czy badania na świadectwo maszynisty automatycznie pokrywają ważność badań na licencję, i wtedy odnawiając je co 2 lata robi się jedną serię?
Odpowiedz

Tak,pokrywają się.
Odpowiedz

Dziękuję. Dobrze, że nie trzeba ich dublować.
Odpowiedz

Panowie jak jestem na świadectwie to przed lub po egzaminie wyślą mnie na badania czy dopiero jak mi się skończy ważność ?
Odpowiedz

A miałeś robione badania na świadectwo, czy tylko licencja?
Odpowiedz

Czy obecnie gdzieś wykonują badania przed świadectwem?!
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaka medycyna kolejowa najlepsza jeśli chodzi o badania lekarskie? BaKu_Mechanik 1 1 473 18.11.2022, 09:15
Ostatni post: MR Q
  Medycyna pracy dla inżyniera budownictwa kolejowego Kiler 6 8 987 13.07.2013, 16:11
Ostatni post: Kiler

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.