Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejowa Medycyna Pracy
#31
Nie mają wglądu, ale jeśli oddałeś papiery do pracodawcy, to kadry będą widziały wałek Tongue
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#32
Chodzi o to że badania robiłem na własny koszt, nie z polecenia pracodawcy. Chciałem zrobić badania ze względu na rozpoczęcie kursu na licencję maszynisty, który odbywa się w Warszawie co jakiś czas. Dlatego właśnie chciałem zapytać czy inne placówki mają wgląd do moich papierów, ale skoro nie mają więc teraz pojadę do GdańskaWink mam nadzieję że uda mi się;P
Odpowiedz

#33
raider019: Najlepiej nie przyznawać się wgle, Też robiłem badania we Wrocku do licencji którą miał mi sfinansować UP ale ostatecznie nie przydzielono mi środków i musiałem odpuścić a nie miałem 6 tys. żeby wyłożyć samemu. Moja sprawa wyglądała tak: wzrok, słuch, EKG itd. ok ale pani psycholog która stwierdziła że mam dysgrafie i do pracy na kolei się nie nadaje.......Big Grin ale dostałem skierowanie do Warszawy w celu następnego badania i jej wersja się nie potwierdziła. Także na tych badaniach trzeba być czujnym i za dużo nie gadać. Tyle że nie dostałem od swojego biednego UP dofinansowania na Licencję Wink
Swoją drogą wrocławska medycyna to porażka.
Odpowiedz

#34
Dzięki za info Domio. Również mówił mi to wujek, że nie wolno za dużo dla lekarzy mówić, bo mogą być problemyWink Zastanawiam się tylko czy robić wszystkie badania od początku, czy część przedstawić? Jak sądzicie? Nie ukrywam, ale zależy mi żeby pracować w tym zawodzie.
Odpowiedz

#35
Psychiczne są ważne pół roku, badania labolatoryjne 14 dni, reszty chyba nie honorują i tak, więc nie ma za bardzo sensu wyrywać się przed szereg.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#36
raider019: A Ty idziesz na kurs licencji na własną rękę ? Czy ktoś cię zatrudnił na szkolenie całościowe jeżeli można wiedzieć Wink
Odpowiedz

#37
Robię na własną rękę ;-) przynajmniej chcę zrobić licencję maszynisty,a potem myślę że już będzie z górki ;-P Może zainteresowanie odnośnie tym zawodem mam od niedawna (jakichś 2 lat), ale jak na razie zapał nie znika, mimo że nie udało mi się za pierwszym razem badań przejść, a dokładnie wywiadu z lekarzem.
Odpowiedz

#38
Witam,
Mam pytanie odnośnie prób wątrobowych (alat i aspat). Przechodziłem takowe na badaniach na licencje maszynisty. Czy na świadectwo maszynisty i na okresowych badaniach w dalszych latach również mam robione próby wątrobowe? Mam lekko podwyzszony alat z niewiadomoych przyczyn. Nie pale, pije sporadycznie na imprezach okolicznosciowych. Leki juz zazywam na regenracje watroby po konsultacjach z lekarzem jednak po 4 miesiacach alat dalej mam 46 bez zmian norma do 41.. Stąd tez moje pytanie o późniejsze lata czy mam sie czym stresowac czy tez nie. Za kurs mam zaplacic do 2.02.15 i boję się czy pozniejsze badania przejde czy tez nie bo na 5 badan 1 wynik wyszedl dobryTongue

Pozdrawiam.
Odpowiedz

#39
OIDP na każdych badaniach maszynisty są próby wątrobowe.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#40
Kurcze to mnie zasmuciłeś kolegoSad. Nikt nie miał nigdy problemów z lekko przekroczonym ALAT'em. Może znacie jakies metody na obniżenie tego współczynnika?
Odpowiedz

#41
A lekarz nic Ci nie zalecał?
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#42
Zalecil mi brac esentiale forte, 16.01 mam usg. Najgorsze jest to ze musze zaplacic za ten kurs za niedlugo a nasuwa sie pytanie czy uda mi sie w pol roku obnizyc ta norme do 41.
Odpowiedz

#43
To już Twoja decyzja Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#44
Zobaczymy co wykaze usg 16Wink jestem dobrej mysli. Pozdrawiam i dziekuje za zaangażowanie
Odpowiedz

#45
Witam.

Chciałbym poprosić kolegów o wykaz jakie dokładnie badania z krwi i moczu są wykonywane starając się o stanowisko maszynisty...


Z góry bardzo dziękuję
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaka medycyna kolejowa najlepsza jeśli chodzi o badania lekarskie? BaKu_Mechanik 1 1 471 18.11.2022, 09:15
Ostatni post: MR Q
  Medycyna pracy dla inżyniera budownictwa kolejowego Kiler 6 8 985 13.07.2013, 16:11
Ostatni post: Kiler

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
Miko12345dd, 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.