Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejowa Medycyna Pracy
(30.04.2021, 13:15)Simek napisał(a): Czy w Warszawie poza tablicami Ishihary używa się jeszcze lampy wilczka?

Dwa lata temu jeszcze się jej używało to i teraz pewnie też
Odpowiedz

Powiedzcie co badane jest z pobrania krwi i moczu ? Jakie dane ? Alat ? Aspat? Ktoś pamięta kto robił??
Odpowiedz

Z krwi to morfologia, narkotest.
Orzecznik wyniki badań ma wyświetlone na monitorze, więc będziesz miał problem żeby zapoznać się z nimi.
Zostaniesz poinformowany tylko o negatywnych pozycjach. (tam, gdzie coś niedomaga :-)
Odpowiedz

Narkotest jest z moczu.
Odpowiedz

(28.11.2021, 22:03)SILENCEISGOLDEN napisał(a): Z krwi to morfologia, narkotest.
Orzecznik wyniki badań ma wyświetlone na monitorze, więc będziesz miał problem żeby zapoznać  się z nimi.
Zostaniesz poinformowany tylko  o negatywnych pozycjach. (tam, gdzie coś niedomaga :-)

To też jakaś lipa bo skoro place 750 zł za badania to te badania są moje.  Powinienem dostać wyniki a lekarz niech się z nimi zapozna.
Odpowiedz

Jak najbardziej możesz dostać wyniki badań (tylko nie u orzecznika), tak samo w drugą stronę- mile widziane jest zdjęcie RTG pod warunkiem że jest ważne; nie trzeba wtedy robić na miejscu.
Odpowiedz

Dzwonię do Katowic chyba setny raz i nikt nie odbiera wtf ??Ile się czeka na termin badań?
Odpowiedz

Co bardziej polecacie , przychodnie w Tarnowskich Górach czy Katowice?
Odpowiedz

Tam, gdzie masz bliżej.
Odpowiedz

Cześć. Gdzie zrobię w Gorzowie Wielkopolskim badania na kurs na licencję maszynisty? Pozdrawiam!
Odpowiedz

Witam, czy cukier 93-100 oznacza ze mnie uwalą na badaniach ???
Odpowiedz

Zadzwoń do przychodni i się zapytaj . Przecież to nie tajemnica jaka jest norma .
Odpowiedz

Nie uwalą- nawet jakbyś miał 105 to byś przeszedł.
Odpowiedz

Dzwonilem do wroclawiam KMP. Schody sie zaczynaja gdy sie ponad 110. Wtedy albo sie dowali i uwali albo kaze brac tabletki. Co do prob watrobowych tez sa widelki jezeli przekroczy sie o 50% dop. Normy moze sie uczepic na zasadzie czemu tak wysoko ale jak to powiedziala niektorzy biora leki i musza brac i wyjdzie wyzej i jest liz wtedy. Na pytanie czemu okulista kazd czytac ostatnia linijke gdzie ustawa mowi 0.8 czyli 3 rzad od dołu to mowi ze chca sprawdzic czy dobrze widzisz. Na pytanie to czemu sa przypadki ze ktos nie umie przeczytac ostatniej linijki i jest uwalany skoro sami twierdzicie ze trzymacie sie ustawy skoro juz samo czytanie ostatniej linijki nie jest zgodne z ustawa. To padla odpowiedz ze bujda ze uwalaja ze wtedy czyta sie wyzszy rzad ale nie wyzszy niz zapiasany w ustawie.
Odpowiedz

Witam jestem toromistrzem od 5 lat przytrafił mi się ostatnio defekt neurologiczny malformacje i naczyniaki w głowie. Z racji tego moge starać sie o grupę w zwiazku z tym mam pyanie czy moge pracować na stanowisku Toromistrz z 2 grupą inwalidzką. Jeśli wzrok i słuch mam dobry a grupę dostane w związku neurologicznym pomoże ktoś?
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaka medycyna kolejowa najlepsza jeśli chodzi o badania lekarskie? BaKu_Mechanik 1 1 529 18.11.2022, 09:15
Ostatni post: MR Q
  Medycyna pracy dla inżyniera budownictwa kolejowego Kiler 6 9 054 13.07.2013, 16:11
Ostatni post: Kiler

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.