Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejowa Medycyna Pracy
140/100 to jest na granicy, a miej na uwadze, że nie robisz się coraz młodszy.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

A bo bym musial do kardiologa uderzyc po tabletki
Odpowiedz

Fortepian jest, okulistka starsza, a neurolog cały czas nawija o polityce, więc lepiej siedzieć cicho i nic nie mówić. U psycholog też trzeba bardzo uważać.
Odpowiedz

Aha czyli klasyka. I jak to jest ktory rzad daje do czytania ostatni czy 3 od dołu ?
Odpowiedz

Przeczytaj parę postów wyżej dokładnie, ile razy można pisać.
Odpowiedz

A ja mam inne pytanie. Mianowicie- czy w ankiecie, którą trzeba uzupełnić przed psychotestami mieliście pytanie, czy posiadacie tatuaże, albo blizny po samookaleczeniu? Robiłam sobie takie badanie, żeby wiedzieć jak to mniej więcej wygląda. Niestety nie mogłam znaleźć stricte takich na maszynistę, więc robiłam je pod kątem kierowcy ciężarówki. Jakie ponadto mogą być pytania? Szczerze, to te tatuaże mnie zadziwiły..
Odpowiedz

Można mieć tatuaże będąc maszynistą. Podejrzewam, że dopóki nie poskarżysz się psychologowi to i ze schizofrenią przejdziesz.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

Wlasnie a pytanie odnosnie cisnienia. Bo fakt mam podeyzszone. Dzis bylem u kardiologa zrobil usg i ogolne badania. Stwierdzil no ze fakt jest podwyzszone 150/100 mialem ale mowi tak masz 190cm duzy chlop z ciebie. Na usg serce eleganckie. Rzuc fajki picie dieta i soadnie ale on jako kardiolog nie widzi przeciwskazan aby nie dopuscic do pracy jako nawet maszynista jezeli nie mam innych dolegliwosci z wyzszym cisnieniem. Dal mi tabletki na nadcisnienie i tyle bo mowi ze nie ma co leczyc tutaj. Poprostu " twoj typ tak ma" i jeetem ciekaw teraz co mi powiedza w KMP na cos takiego. Czy uwalą czy to przejdzie
Odpowiedz

(06.04.2021, 13:57)rustsaltz napisał(a): Można mieć tatuaże będąc maszynistą. Podejrzewam, że dopóki nie poskarżysz się psychologowi to i ze schizofrenią przejdziesz.

Dzięki. Zastanawiam się, czy takie pytanie będzie tez w ankiecie na maszynistę...
Odpowiedz

Pytanie mam takowe czy majac oko prawe 0.25 i lewe 0,75 to przejde wzrok czy juz za duzo. Bo jedni pisza ze tak drudzy ze nie. W wymaganiavh pisze ze trzeba miec 0.5 ale jezeli trzeba przeczytac e rzad od dolu to dam rade ale wg tablicy patrzac na necie trzeci od dolu to wzrok 0.8 z odleglosci 5metrow
Odpowiedz

I takie mam do was jeszcze. Jezeli nie mam juz waznych badan na licrncje a chce robic swiadectwo to co musze zrobic badania na licrncje i na swiadectwo ??
Odpowiedz

W rejestrze UTK, będziesz miał nieważna licencję, z braku aktualnych badań. Wówczas musisz w KMP zrobić ponownie badania. Oczywiście orzeczenie trzeba złożyć w terenowym oddziale UTK lub wysłać bezpośrednio do Warszawy.
Odpowiedz

Gdzie najlepiej przeprowadzić badanie wstępne, lekarskie na licencję maszynisty na południu Polski. Chodzi mi o jakość sprzętu na którym przeprowadza się badania oraz podejście lekarzy, szczególnie psychologa do badanej osoby. Mam na widoku trzy ośrodki medycyny pracy: 1. Wrocław ul. Paczkowska, 2. Opole ul. Krakowska 3. Katowice ul. Zawiszy Czarnego
Który wybrać?? Jakie są wasze opinie nt wyżej wymienionych ośrodków??
Odpowiedz

Psychola zrób w Opolu, resztę we Wrocławiu.
Odpowiedz

No to jak ??? Musze zrobic badania na licencje i na swiadectwo ?? To drwa razy te same badania pod rzad ??? Masakraaaaa jakas
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaka medycyna kolejowa najlepsza jeśli chodzi o badania lekarskie? BaKu_Mechanik 1 1 471 18.11.2022, 09:15
Ostatni post: MR Q
  Medycyna pracy dla inżyniera budownictwa kolejowego Kiler 6 8 985 13.07.2013, 16:11
Ostatni post: Kiler

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.