Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejowa Medycyna Pracy
(11.11.2020, 16:21)kandydat napisał(a): Gdyby odbierali tam telefony to pewnie by było tak jak mowisz

Mają też maile i odpisują. Było na forum o tym już pisane, było też już pisane gdzie można badania wykonać.
Odpowiedz

W tym temacie ? Bo nie wiem gdzie szukać
Odpowiedz

Do multimedu dzwoniłem i też nie robią
Odpowiedz

(11.11.2020, 16:21)kandydat napisał(a): Gdyby odbierali tam telefony to pewnie by było tak jak mowisz

Odbierają a jak nie odbierają to oddzwaniają. Dzwoniłem do Skarżyska do swojej przychodni i za pierwszym razem.
Odpowiedz

Witam, mam pytanie odnośnie badań wzroku. Czy wszędzie wykonuje się te same badania tj. zaglądanie jakimś urządzeniem do oczu, czy są gdzieś mniejsze normy np. odczytywanie samych tablic.Ostatnio spadła mi trochę ostrość i zastanawiam się czy przejdzie badanie w soczewkach.
Odpowiedz

Raczej nie przejdzie- standardem jest chyba badanie maszyną, zdaje się do podglądu dna oka. Na tablicy 3 rząd od dołu.
Odpowiedz

3 rzad ?? Wooow ja we wrocku na licencje to kazala odczytac najnizsza
Odpowiedz

Oczywiście,że każą odczytać najniższą ale że to prawie białe tło to wystarczy drugą od dołu. Ale za trzecią też nie powinni odpalać.Pozatym dno oka jeden lekarz sprawdzi inny nie,zależy od szczęścia...jak to w tym zawodzie...
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

Lekarz może na początek wskazać ostatnią, ale wystarczy przeczytać trzecią od dołu- ostrość 0.8 .
Odpowiedz

A z ilu metrów mniej więcej odczytuje się z tej tablicy?
Odpowiedz

5metrow
Odpowiedz

mam jeszcze ostatnie pytanie, kierownik pociągu ma takie same wymogi co do wzroku na wstępnych jak maszynista?
Odpowiedz

Cześć. Czekam na skierowanie na badania - licencja maszynisty. Z kierownikiem pociągu nie było problemów, więc myślę, że teraz też się uda. Dam Wam znać jak było. Badania "oczywiście" we Wrocławiu.
Odpowiedz

Pytanko co teraz robili badania bardzo czepiaja sie za cisnienie ?? Bo wychodzi mi 140/100 cukier mam idealny 80.
Odpowiedz

Wogole robil ktos teraz badania we wrocku ?? Dalej tam jest tylko ten fortepian na psycho ? A okulistka starsza kobieta ?? Gdzie tylko sie czyta literki bo nie ma tam tablicy tej ze coraz bladsze literki sa . Ja jak robilem w 2018 to mialem tylko przeczytac ostatnia linijke i jakes obrazki 3d oraz te cyfry w kropki na daltonizm a tu czytam posty ze sa jakies inne badania jeszcze. Ja nawet wtedu ciemni nie mialem
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaka medycyna kolejowa najlepsza jeśli chodzi o badania lekarskie? BaKu_Mechanik 1 1 470 18.11.2022, 09:15
Ostatni post: MR Q
  Medycyna pracy dla inżyniera budownictwa kolejowego Kiler 6 8 985 13.07.2013, 16:11
Ostatni post: Kiler

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.