Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejowa Medycyna Pracy
Cześć wszystkim, mam kilka pytań.
Dostałem skierowanie na psychotesty i badania lekarskie wstępne na manewrowego w PKP Cargo, na skierowaniach nie mam adresów, Pani z którą rozmawiałem podała mi adres Tarnów ul. Do huty 39
Może mi ktoś coś więcej powiedzieć o tej przychodni ? Oraz drugie pytanko czy psychotesty mogę zrobić właśnie tam a badania lekarskie w Rzeszowie w przychodni PKP ? Czy wszystkie badania muszę zrobić w Tarnowie ? Prosiłbym o wytłumaczenie jak to działa itd. Pozdrawiam.
Odpowiedz

Jeżeli dana placowka ma pracownie psychologiczną to wszystkie badnia zrobisz w jednym miejscu. Co Cię tak wogle potkusiło aby iść robić na manewry?
Odpowiedz

Zmiana pracy na trochę lepszą niż mam teraz i miejsce pracy w Rzeszowie.
Chodzi właśnie o to, że w Rzeszowie nie ma p. Psychologicznej i muszę jechać do Tarnowa, czy psycho mogę zrobić w Tarnowie a resztę lekarskich w Rzeszowie ? Bo to chyba dwa odrębne badania co nie ?
Odpowiedz

Jak przychodnia ma pracownie to zrobisz wszystko za jednym zamachem. Ogólnie to szacun za podjęcie się takiej pracy, jesteś swiadom zarobków na tym stanowisku?
Odpowiedz

Jestem świadom, ojciec pracuje na takim samym stanowisku. Tylko, że on ma 30 lat stażu.
Odpowiedz

No Ok. Pytam bo wielu ludzi myśli że na kolei to zarabia się kokosy.
Odpowiedz

Tam gdzie pracuje teraz zarobię mniej a robię po 10 godzin 6 dni w tygodniu, tutaj jednak praca zmianowa za trochę lepsze pieniądze. Myślisz że da radę ogarnąć te wszystkie badania w jeden dzień ? Dlatego o to pytam, bo mam ponad 100km do Tarnowa a do Rzeszowa 5 km. Także chciałbym zrobić psycho w Tarnowie a lekarskie w Rzeszowie żeby w razie czego nie jeździć 10 razy Wink
Odpowiedz

Ja ostatnio robiłem sporo badań ale w Poznaniu i wszystko zawsze robiłem za jednym zamachem. Niedługo znowu idę do KMP i oby było podobnie. Moim zdaniem jak przyjedziesz odpowiednio wcześnie to wszystko ogarniesz.
Odpowiedz

Popytam i spróbuję, dzięki za odpowiedzi.
Odpowiedz

Przedzwoń sobie do przychodni w Tarnowie i się wszystkiego dowiedz.

I od razu szukaj roboty poza PKP Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

Czemu tak odradzacie pracę w PKP ?
Odpowiedz

Bo zarobki słabe
Odpowiedz

Dokładnie, z pracowników terenowych tylko maszynisci zarabiają w miarę OK. Jako manewrowy podczas 3 miesięcznego szkolenia dostaniesz coś w okolicach pensji minimalnej a już z uprawnieniami do czasu nabycia deputatu oraz wyslugi lat 1900-2100 potem 2100-2300. Rewidenci oraz ustawiacze mają już trochę lepiej ale też bez szału, młodzi stażem którzy mają już ekwiwalent za węgiel to wyciągają jakieś 2500 na reke. W moim okolicach podobnie a czasem lepiej zarabiają już magazynierzy, pomocnicy budowlani czy pracownicy produkcji w fabrykach a odpowiedzialność mają bez porównania mniejszą. Jednak kolej to moja pierwsza i póki co ostatnia miłość i zarobki są dla mnie drugorzędne.

PKP Cargo już ma bardzo starą załoge i jeżeli wynagrodzenia nie skoczę mocno do góry to za +/- 5 lat nie będzie komu pracować w terenie ani na szopach.
Odpowiedz

Czesc . Mam pytanie . Panowie po licencji , powiedzcie ile jest kategorii pytań na egzaminie i po ile mniej więcej pytań jest z każdej kategorii ?
Odpowiedz

Masz 100 pytań na całym egzaminie i chyba 13 działów. Są działy gdzie masz 3 pytania a są gdzie masz 15. Z każdego działu musisz mieć minimum 75% z wyjątkiem sygnalizacji gdzie masz mieć 100% oraz działów z 3 pytaniami gdzie masz 66.6%.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaka medycyna kolejowa najlepsza jeśli chodzi o badania lekarskie? BaKu_Mechanik 1 1 526 18.11.2022, 09:15
Ostatni post: MR Q
  Medycyna pracy dla inżyniera budownictwa kolejowego Kiler 6 9 051 13.07.2013, 16:11
Ostatni post: Kiler

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.