Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejowa Medycyna Pracy
Jak teraz jest we wrocku z badaniami?? Bo wiem ze sie przeniesli pod inny adres. Lekarze i maszyny te same zostaly ???
Odpowiedz

Jestem po badaniach we wrocku. W nowym osrodku, paczkowska to bylo juz historia. A co do tej przychodni inna bajkaaaa. Zeby nie przejsc tutaj badan trzeba byc totalnym idiotą tyle powiem. Okulista ma wyj... pytanie widzisz WIDZE ok. Potem ta kasiazeczka na daltonizm itp ogolnie banalneeee. Psycho pffff pisala ze mna grupa ludzi co bys nie zrobil i tak przejdziesz. Nie ani fortepalianu ani nic. No ogolnie mega lajt a sami lekarzd to po czesci juz nie sa lekarze tylko najemnicy ktorzy sa tylko lo to aby przybic pieczatke ze sie tam bylo.
Odpowiedz

Cześć,
Dostałem się na szkolenie na konduktora czekają mnie badania medycyny pracy.
Czy wiecie czy badania ostrości widzenia przeprowadzane są z korekcją? Czy można mieć okulary na badaniach jeżeli noszę je na codziennie?
Bardzo zależy mi na tej pracy i chcę się przygotować na wszystko !
Odpowiedz

No raczej badania przeprowadza się bez korekcji. I zależy jaką masz wade?
Odpowiedz

Hej,

Za kilka dni mam badania w kolejowej medycynie pracy w Katowicach na stanowisko konduktor w IC. Wymagana jest II kategoria wzroku natomiast nie wiem jakie to sa widelki? No I najwazniejsze czy z wada -1 na lewe oko I -1.5 na prawe uzyskam pozytywny wynik? Pozdrawiam
Odpowiedz

I jak po badaniach? 
Mogę prosić o informacje jakie badania wykonują przyszłym konduktorom?
Odpowiedz

Cześć. Gdzie polecacie zrobić badania do licencji? Mieszkam w Dąbrowie Górniczej i najbliżej mam do Katowic, ale słyszałem, że najlepiej jechać do Częstochowy(szybko sprawnie i bez problemu).
Odpowiedz

Katowice już są łagodniejsze niż kiedyś, ale dużo ludzi też jeździ do Bielsko-Białej i tam robi.
Odpowiedz

Dzięki za odpowiedź. Katowice 06.03 mam nadzieje, że się uda Wink
Odpowiedz

Witam. Ktoś może mi opisać jak wyglądają psychotesty w Poznaniu na Maszynistę pozdrawiam
Odpowiedz

Cześć ,dołączam do pytania 
 Ktoś może mi opisać jak wyglądają psychotesty w WROCŁAWIU  na Maszynistę.

Odpowiedz

Wszędzie wyglądają tak samo. Wchodzisz, dostajesz zestaw zadań, pani psycholog tłumaczy na czym polega zadanie. Wykonujesz jak najszybciej i jak najdokładniej jak potrafisz te zadania i wychodzisz a potem przychodzisz po orzeczenie. Zadania są takie same jak dla kierowców zawodowych tylko normy są trochę wyższe. Jak wyglądają poszczególne zadania można sobie zobaczyć w np na tej stronie internetowej tutaj http://www.psychotestykierowcow.pl.
Odpowiedz

witajcie, z końcem miesiąca mam badania w Sopocie. przechodził je ktoś tam "po nowemu"? były jakieś problemy? pozdrawiam Smile
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaka medycyna kolejowa najlepsza jeśli chodzi o badania lekarskie? BaKu_Mechanik 1 1 538 18.11.2022, 09:15
Ostatni post: MR Q
  Medycyna pracy dla inżyniera budownictwa kolejowego Kiler 6 9 059 13.07.2013, 16:11
Ostatni post: Kiler

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.