Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Licencja maszynisty
CS 4950 zł i szukają chętnych na kurs stacjonarny. Jak korona nie pokrzyżuje planów to w tym roku może się zacznie. Natomiast dowiedziałem się ,że badania są wstrzymane ? Prawda ?
Odpowiedz

Na licencji nie ma praktyk więc nie ważne czy blisko Olszynki czy nie. Na świadectwie dopiero jest warsztat itp
Odpowiedz

Są praktyki (nie warsztat), CSID ma na olszynce w Intercity (WCE o ile dobrze pamiętam też). W Łodzi CKU praktyki organizowała dotychczas w Polregio na Kaliskiej. @kandydat, tak, są zasadniczo wstrzymane, ale już był temat poruszany i opisywany co można zrobić. Nie pytaj po kilka razy o to samo, a najlepiej to się dowiaduj od ręki, a nie od losowych osób na forum.
Odpowiedz

Ja się szkoliłem w Łodzi. Szkoła jak każda inna, a zaoszczędzisz parę groszy. 2 lata temu zajęcia "praktyczne" były w przeważającej większości na bazie ŁKA
Odpowiedz

Kurs co drugi weekend ? Potrafią przygotować do egzaminu ? Znalazłeś pracę ?
Odpowiedz

Większość kursu były spotkania co drugi weekend (razem z piątkiem po południu), pod koniec jakoś co tydzień. Powiem tak, egzamin zdasz, ale to czy się czego nauczysz to zależy od Ciebie. Ja pracę znalazłem, niedawno zacząłem już samodzielną jazdę, ale myślę, że 2 lata temu to jeszcze było duże zapotrzebowanie.
Odpowiedz

A teraz juz nie ma ? Jeden z ośrodków bardzo zaprasza na kurs i obiecuje że zapotrzebowanie nadal jest ogromne. Ale wiadomo im chodzi o kasę.
Odpowiedz

Koleje Mazowieckie ogłosiły nabór na licencję
Odpowiedz

Skladal ktoś z was CV i list do kolei mazowieckich ?
Odpowiedz

Mysle nad zmiana zawodu, ale nie jestem pewny czy warto się jeszcze pchać robić licencje prywatnie i czy w ogóle beda jakieś szanse w najbliższych latach wkręcić się gdzieś na świadectwo..
Odpowiedz

No mnie tez to ciekawo licencje mam ale czy beda nowe nabory???
Odpowiedz

Perspektywa na zawód jest obiecująca ,ale niestety wstrzeliliście się w najgorszy moment, koronacyrk i spadek przewozów towarowych dają popalić każdemu przewoźnikowi...jak to minie to nabory będą bo statystyk nie da się oszukać i średnia wieku maszynistów w PL jest bardzo wysoka...wręcz śmiem twierdzić,że jak nie obniżą wymagań zdrowotnych to będzie jeszcze większy deficyt w zawodzie...
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

Witam,

Zrobiłem badania na licencję maszynisty. Przeszedłem je pozytywnie. Teraz trzeba iść dalej.
Co polecacie?

Gdzie najlepiej zrobić licencje? Jestem ze świętokrzyskiego

Czy wiecie czy jakaś firma prywatna lub państwowa nie finansuje licencji?

Jaki typ wybrać A czy B?
Na transporcie towarów wydaje się że można lepiej zarobić.
Jednak ja mam w myślach może zrobić na osobowe?
Odpowiedz

Licencja nie dzieli się na typy. Licencję możesz zrobić prywatnie (koszt około 4-6 tysięcy zł) lub zgłosić się podczas naboru. Aktualnie nabór taki prowadzą KM- wybranym kandydatom opłacają oni koszty kształcenia w zamian za umowę, że będzie się u nich pracowało określony czas. Ogólnie lepiej poczytaj o licencji, świadectwie i całej drodze do zostania maszynistą- widać, że jeszcze niezbyt orientujesz się w temacie, a jest szeroko opisany.
Odpowiedz

Mam iść na licencję, czekam tylko na skierowanie na badania. Kurs weekendowy, start marzec/kwiecień - CS Natura. Ciekawe, czy będzie tak samo jak na kierowniku Tongue
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Licencja maszynisty w firmie zajmującej się doszkalaniem ludzi kempa240 1 665 04.09.2023, 08:15
Ostatni post: Manio
  Licencja maszynisty InterCity Yattamam 5 3 431 18.03.2023, 13:29
Ostatni post: Yattamam
Heart Jakie instrukcje do nauki na Egzamin Licencja Maszynisty Szymczak101 16 6 354 22.10.2022, 11:43
Ostatni post: SILENCEISGOLDEN
  Licencja Maszynisty ! Notatki pytania itp shady173 7 2 908 28.07.2022, 15:07
Ostatni post: Paweł Piotr
  Korekcja wzroku, badania, licencja maszynisty Szymczak101 8 3 115 25.08.2021, 06:30
Ostatni post: Szymczak101

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.