Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Licencja maszynisty
(28.08.2019, 11:55)rustsaltz napisał(a): U okulisty jezeli tylko wystarczy przeczytac literki z tablicy to by przeszlo, gorzej jak by byly jeszcze jakies badania, albo mial jakies sprzety. W ciemni bym zalozyl soczewki. Zdalem sobie sprawe z jeszcze jednego... ze od tego calego "planu" mialbym cisnienie za wysokie a to tez badaja.

U okulisty masz nie tylko literki ale całą masę innych badań i sprzętów którymi badane są oczy
Odpowiedz

(02.09.2019, 13:53)Ogórkowy napisał(a): W sumie to nie wiem, czy sam nie będę się desantował do jakiegoś przewoźnika, który zrobi mnie wyszkoli. Boję się iść do PKP Cargo, ale jeśli nie będzie innej opcji, to pewnie się tam objawię.

Jesteś przed świadectwem?ja myślę gdzie uderzyć najlepiej na ŚląskuSmile
Odpowiedz

Na razie nie mam nic, ale średnio chce mi się iść właśnie do nich...
Odpowiedz

Cargo ponoć bardzo upadło na akcjach, nie wiadomo czy będą póki co brać nowych kandydatów, skoro zapotrzebowanie na transport mają znacznie niższe.
Odpowiedz

@MarcinKatowice

Dzieki. Czyli ja niestety odpadam
Odpowiedz

Macie jakieś doświadczenia lub wiedzę na temat refundacji licencji z Urzędu Pracy?
Dowiedziałem się że PUP może to refundować, tylko trzeba mieć deklarację od pracodawcy że przyjmie po zrobieniu licencji,
Byłby problem żeby uzyskać taki papier? Bo wydaje się że nie, skoro przyjmują na szkolenie to co im szkodzi to podpisać, jak i tak by przyjęli po zrobieniu licencji.
Odpowiedz

Musisz być też bezrobotny co jest najwiekszym minusem. Poza tym musisz zapłacić sobie samemu za badania. Też kiedyś myślałem o licencji przez PUP ale stwierdziłem że bardziej sie opłaca chodzić w tygodniu do pracy a w weekendy na kurs. Aaaaaaa .....pamiętaj że PUP nie finansuje kursów weekendowych. Co do deklaracji to na pewno IC oraz Cargo by Ci cos takiego podpisalo
Odpowiedz

Dzięki, a ciekawe czy jakbym zdobył deklarację od Cargo, a poszedłbym do np. Przewozów Regionalnych to miałbym jakieś nieprzyjemności z tego powodu?
Odpowiedz

Nie dostałbyś żadnych pieniędzy, wsparcie jest na tego pracodawcę który został zadeklarowany. Nie można sobie wybierać innych firm.
Odpowiedz

Mam pytanie odnośnie kursu na licencję. Jak wygląda sprawa z frekwencją, czy trzeba być na wszystkich wykładach, bo być może będę musiał wziąć jeden dzień wolny, można tak?
Odpowiedz

Trzeba miec 80% frekwencji, i ta zasada tyczy się wszystkich kursów kolejowych
Odpowiedz

Ktoś się szkolił na licencję w wce w Warszawie lub w Łodzi w cku ? Jakieś opinie ? W Łodzi znacznie taniej (jakieś 1.5 tys)
Odpowiedz

Taniej, ale chyba się nic nie szykuje, poza mglistymi planami około wiosennymi.
Odpowiedz

No wlasnie dziś dzwoniłem i niby startują w lutym.w wawie 7 listopad. Szkolił się ktoś w wce ?
Odpowiedz

W WCE drożej niż w CS Natura. W CS jest jeszcze hotel na miejscu ze zniżką i bliżej na praktyki na olszynkę.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Licencja maszynisty w firmie zajmującej się doszkalaniem ludzi kempa240 1 665 04.09.2023, 08:15
Ostatni post: Manio
  Licencja maszynisty InterCity Yattamam 5 3 429 18.03.2023, 13:29
Ostatni post: Yattamam
Heart Jakie instrukcje do nauki na Egzamin Licencja Maszynisty Szymczak101 16 6 354 22.10.2022, 11:43
Ostatni post: SILENCEISGOLDEN
  Licencja Maszynisty ! Notatki pytania itp shady173 7 2 908 28.07.2022, 15:07
Ostatni post: Paweł Piotr
  Korekcja wzroku, badania, licencja maszynisty Szymczak101 8 3 115 25.08.2021, 06:30
Ostatni post: Szymczak101

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.