Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Licencja maszynisty
Jezeli masz slabosc do zielska to dla dobra swojego oraz innych odpusc sobie bycie maszynistą
Odpowiedz

takich odpowiedzi sie spodziewalem serio jesli macie pisac jak kolega wyzej do dziekuje za zbedne informacje...
Odpowiedz

Bez badań nie przystąpisz do kursu. Na badaniach dostarcza się mocz, a pobierają na miejscu krew. Nie wiem, co badają na obecność thc, ale szczerze mówiąc sam jestem ciekaw jaka jest wykrywalność. Tak czy siak, bardzo zaryzykowałeś. Ja bałem sie iść tydzień pozniej na badania po obaleniu pół litra ze szwagrem, a co dopiero byłoby po ziole.
Odpowiedz

(09.01.2019, 19:48)Venlo napisał(a): Ja bałem sie iść tydzień pozniej na badania po obaleniu pół litra ze szwagrem, a co dopiero byłoby po ziole.

Jeśli ze szwagrem obalasz pół litra sporadycznie, nie ma szans by nawet tydzień później próby wątrobowe wyszły złe. Próby mają na celu wykazanie nadużywania alkoholu. Oczywiście organizm organizmowi nierówny, ale amylaza trzustkowa, alat i aspat wątrobowy, a także GGTP nie podskoczą w ogóle po sporadycznym spożyciu wódki/piwa na urodzinach.

Co do wszelakich narkotyków - obecność substancji w moczu może trwać długie tygodnie. Jeśli ktoś chce zostać maszynistą, polecam ograniczyć używki jedynie do sporadycznego spożywania alkoholu (piwo, wino, czysta i nic więcej), ewentualnie papierosy, ale w przyszłości po papierosach RTG, ciśnienie mogą być nieprawidłowe.
Odpowiedz

Z czego wiem panel narkotykowy z moczu jest robiony
Odpowiedz

Zestaw narkotestów robi się z moczu, przy czym z tego co wróbelki ćwierkają bywa, że po zielsku badania się przechodzi (tj. ci, którzy polegli mieli w moczu coś innego i nie chcą się przyznać oficjalnie). Praktyka natomiast jest taka, że po wykryciu narkotyków dostaje się wilczy bilet w medycynie pracy.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

Odebrałem dziś wszystkie wyniki krwi i moczu przestałem palić zioło przed wigilia a wcześniej paliłem dość sporo przez trzy tygodnie piłem dużo zielonej herbaty i na badaniach nie wykazało mi obecności narkotyków, pisze to jak by ktoś jeszcze był zainteresowany tematem
Odpowiedz

https://pl.jooble.org/m/desc/-4810006201...2452100283

Gdyby kogos to interesowalo to Kolprem szkoli na swiadectwo
Odpowiedz

Jest tu moze ktoś kto pracuje w Cargo Łódź? Jestem w trakcie licencji na maszyniste na koniec kwietnia egzamin, i tu moje pytanie.. Czy cargo w Łodzi szkoli na świadectwo? Bo fajnie by było jeszcze przed wakacjami podjąć prace, oczywiście się nie napalam bo czytałem ze różnie to bywa z tymi przyjęciami.. (cały rok czekałem aż sie kurs zacznie) Ma ktoś jakieś szczątkowe informacje? Bo na stronie cargo na próżno szukać, myślałem zeby tam zadzwonić przed zakończeniem kursu i dowiedzieć się co i jak ale to jeszcze troche poczekam..
Odpowiedz

To zadzwon I zapytaj czy cos organizują. Na wiosne nabor zawsze robi IC. Jezeli to nie wypali to dzwon po firmach I sie pytaj czy coś organizują
Odpowiedz

Zalezy mi na pracy w Łodzi, bo w miare blisko, zostaje jeszcze ŁKA i PR. Cargo w Karsznicach też było by fajnie ale warsztat w Tarnowskich Górach niestety.. Troche wybrzydzam ale nie chce drugi raz w zyciu się przeprowadzać za pracą zwłaszcza ze na początku kokosów nie ma, a o byciu maszynistą marzyłem od dziecka. Prywaciarzy żadnych w Łodzi chyba nie ma?
Odpowiedz

Prywaciarze nie patrza zbytnio gdzie mieszkasz
Odpowiedz

ŁKA nie szkoli na świadectwo osób "z ulicy"
Odpowiedz

(29.01.2019, 14:53)Zone napisał(a): ŁKA nie szkoli na świadectwo osób  "z ulicy"
Akurat ŁKA nam organizuje kurs, i juz coś tam gadają że od września nabór, a ile w tym prawdy to nie wiem.. Najbardziej mi zależy w tym cargo ale jak będzie to się zobaczy..
Odpowiedz

Instruktorzy z ŁKA są pewnie tylko wykładowcami w osrodku, z ulicy najłatwiej się dostac teraz do IC. Jezeli masz licencje oraz w miare schludnie napisane CV to na bank Cie wezmą. Nabor zawsze robią wiosną, jesienią I czasem latem
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Licencja maszynisty w firmie zajmującej się doszkalaniem ludzi kempa240 1 665 04.09.2023, 08:15
Ostatni post: Manio
  Licencja maszynisty InterCity Yattamam 5 3 427 18.03.2023, 13:29
Ostatni post: Yattamam
Heart Jakie instrukcje do nauki na Egzamin Licencja Maszynisty Szymczak101 16 6 353 22.10.2022, 11:43
Ostatni post: SILENCEISGOLDEN
  Licencja Maszynisty ! Notatki pytania itp shady173 7 2 907 28.07.2022, 15:07
Ostatni post: Paweł Piotr
  Korekcja wzroku, badania, licencja maszynisty Szymczak101 8 3 115 25.08.2021, 06:30
Ostatni post: Szymczak101

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.